Prenses Moana oyunu

reklam
Prenses Moana
Prenses Moana PRENSES MOANA KİMDİR Disney tarafından 2016 yılında üreilen bilgisayar animasyon, müzik macera tarzında yeni bir çizgi film adı yeni bir Prenses adı Moana.filmi.Çizgi dizi toplam 56 bölümden oluşacak.PRENSES MOANA ÇİZGİ FİLM KONUSU Çizgi film efsanesi günümüzden yaklaşık 2000 yıl önce başlar.Efsaneye göre güney  pasifik okyanusu çevresindeki pasifik adalarında bir arayış başlar.Bu arayış Moana adındaki genç bir ruhun arayışı ve yolculuğudur.Bu ruhun amacı insanları kurtarmaktır. Üç bin yıl önce, dünyanın en büyük denizcileri Okyanusya ya birçok Adayı keşfetmek için yolculuğa çıkar. Güney Pasifik genelindeki seyehatleri birden durur ve Moananın ruhu onlara yardım eder.Moana ile tanışan denizciler ile birlikte, muazzam ateşli yaratıklar ve aksiyon dolu bir yolculuk başlar. 4/5 15

Oyunu OYNA

Prenses Moana

PRENSES MOANA KİMDİR
Disney tarafından 2016 yılında üreilen bilgisayar animasyon, müzik macera tarzında yeni bir çizgi film adı yeni bir Prenses adı Moana.filmi.Çizgi dizi toplam 56 bölümden oluşacak.
PRENSES MOANA ÇİZGİ FİLM KONUSU

Çizgi film efsanesi günümüzden yaklaşık 2000 yıl önce başlar.Efsaneye göre güney  pasifik okyanusu çevresindeki pasifik adalarında bir arayış başlar.Bu arayış Moana adındaki genç bir ruhun arayışı ve yolculuğudur.Bu ruhun amacı insanları kurtarmaktır. Üç bin yıl önce, dünyanın en büyük denizcileri Okyanusya ya birçok Adayı keşfetmek için yolculuğa çıkar. Güney Pasifik genelindeki seyehatleri birden durur ve Moananın ruhu onlara yardım eder.Moana ile tanışan denizciler ile birlikte, muazzam ateşli yaratıklar ve aksiyon dolu bir yolculuk başlar.