Prenses Elena Oyunları oyunu

reklam
Prenses Elena Oyunları
Prenses Elena OyunlarıLatin Prenses Elena 16 yaşında olup ince belli,kehribar kahverengi gözlü,zeytin tenli güzeller güzeli bir latin prensesidir.Saçları koyu kahverengi olup arkadan at kuyruğu yapar yakut gibi kırmızı dudakları vardır.Kolsuz uzun kırmızı bir elbise giyer.Elbisenin üst ve alt eteklerinde fırfır ve volanlar vardır.Belinde altın bir kemer takılıdır.Kırmızı elbisesinin altında çiçek desenli kahverenkli yüksek topuk ayakkabı giyer.Aksesuarları ise kulaklarında çember şeklinde bir çift küpe,kolunda örgü boncuklu bir bileklik ile saçının sağ tarafında çiçekli bir saç tarağıdır.Prenses Elena birbirinden güzel oyun serisi ile sizlerle.İster bilgisayarında istersen de mobilde oyna.Sıkılırsan oyunu başa alıp Prenses Elenanın bir başka oyununu oyna.Oyunda Prenses Elenayı mouse ile kontrol edeceksin.Karşına çıkan ipucu olan nesneleri toplayıp doğru yerlerde kullanarak hazine sandıklarını açarak yeni oyuna geçin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 4.67/5 46

Oyunu OYNA

Prenses Elena Oyunları

Latin Prenses Elena 16 yaşında olup ince belli,kehribar kahverengi gözlü,zeytin tenli güzeller güzeli bir latin prensesidir.Saçları koyu kahverengi olup arkadan at kuyruğu yapar yakut gibi kırmızı dudakları vardır.Kolsuz uzun kırmızı bir elbise giyer.Elbisenin üst ve alt eteklerinde fırfır ve volanlar vardır.Belinde altın bir kemer takılıdır.Kırmızı elbisesinin altında çiçek desenli kahverenkli yüksek topuk ayakkabı giyer.Aksesuarları ise kulaklarında çember şeklinde bir çift küpe,kolunda örgü boncuklu bir bileklik ile saçının sağ tarafında çiçekli bir saç tarağıdır.
Prenses Elena birbirinden güzel oyun serisi ile sizlerle.İster bilgisayarında istersen de mobilde oyna.Sıkılırsan oyunu başa alıp Prenses Elenanın bir başka oyununu oyna.Oyunda Prenses Elenayı mouse ile kontrol edeceksin.Karşına çıkan ipucu olan nesneleri toplayıp doğru yerlerde kullanarak hazine sandıklarını açarak yeni oyuna geçin. oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.