Pijamaskeliler Ay Kızı oyunu

reklam
Pijamaskeliler Ay Kızı
Pijamaskeliler Ay KızıPijamaskeliler Ay Kızı oyunu oyna En sevdiğiniz kahraman karakterini oynamak ve ay ışığının aydınlattığı çatıları gezmek ve gece boyunca olabildiğince çok sayıda küre toplamak. Ama şu sinir bozucu kötülere dikkat et, yine yaramazlık yapıyorlar. Kahramanların, kötülüklerin yoluna attıkları engelleri kaçırmasına yardım edin.PJ Maskeleri, günü kurtarmak için gece yolda.Hiçbir reklam, uygulama içi satın alma yok, sadece çok fazla aksiyon ve eğlence oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- tuşları ile oynanır. 5/5 6

Oyunu OYNA

Pijamaskeliler Ay Kızı

Pijamaskeliler Ay Kızı oyunu oyna En sevdiğiniz kahraman karakterini oynamak ve ay ışığının aydınlattığı çatıları gezmek ve gece boyunca olabildiğince çok sayıda küre toplamak. Ama şu sinir bozucu kötülere dikkat et, yine yaramazlık yapıyorlar.

Kahramanların, kötülüklerin yoluna attıkları engelleri kaçırmasına yardım edin.PJ Maskeleri, günü kurtarmak için gece yolda.Hiçbir reklam, uygulama içi satın alma yok, sadece çok fazla aksiyon ve eğlence oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

tuşları ile oynanır.