My Little Pony Aquastria oyunu

reklam
My Little Pony Aquastria
My Little Pony AquastriaAquastria daki My Little Pony Adventures, şirin ve sevimli My Little Pony dünyasına girmeyi sağlayan eğlenceli bir giysi oyunudur. Kahraman midillilerimiz Aquastria ya vatanlarını kurtarmak için seyahat etmek istiyorlar - ancak daha önce seyahat etmeli ve şık görünmeleri gerekiyor!   Her bir karakterin görünümünü ayrı ayrı özelleştirebilir ve kıyafetlerini, aksesuarlarını ve vücut parçası rengini seçebilirsiniz. Her midillide 7 farklı özelleştirilebilir parça bulunur ve bu parçalardan her biri birkaç farklı seçeneğe sahiptir. Gerçekten yaratıcılığınızı kullanabilir ve bu midillileri şaşırtıcı stillerle hazırlayabilirsiniz. Bir midillinin stiline geçtiğinizde, bir midilli karakterin kilidini açabilir ve aynı zamanda yeni bazı aksesuarların kilidini açabilirsiniz. Midillileri bugün yardım edin ve onları Aquastria ya götürün!   Yayın tarihi Kasım 2017   Geliştirici Aquastria daki My Little Pony Adventures, Idea Studios tarafından geliştirildi.   Özellikler Giyilecek birçok karakter Güzel müzik Bol görünüm seçenekleri ile yaratıcılığınızı özgürce keşfedebilirsiniz Platformlar Web tarayıcısı (masaüstü ve mobil 5/5 13

Oyunu OYNA

My Little Pony Aquastria

Aquastria daki My Little Pony Adventures, şirin ve sevimli My Little Pony dünyasına girmeyi sağlayan eğlenceli bir giysi oyunudur. Kahraman midillilerimiz Aquastria ya vatanlarını kurtarmak için seyahat etmek istiyorlar - ancak daha önce seyahat etmeli ve şık görünmeleri gerekiyor!

 

Her bir karakterin görünümünü ayrı ayrı özelleştirebilir ve kıyafetlerini, aksesuarlarını ve vücut parçası rengini seçebilirsiniz. Her midillide 7 farklı özelleştirilebilir parça bulunur ve bu parçalardan her biri birkaç farklı seçeneğe sahiptir. Gerçekten yaratıcılığınızı kullanabilir ve bu midillileri şaşırtıcı stillerle hazırlayabilirsiniz. Bir midillinin stiline geçtiğinizde, bir midilli karakterin kilidini açabilir ve aynı zamanda yeni bazı aksesuarların kilidini açabilirsiniz. Midillileri bugün yardım edin ve onları Aquastria ya götürün!

 

Yayın tarihi

Kasım 2017

 

Geliştirici

Aquastria daki My Little Pony Adventures, Idea Studios tarafından geliştirildi.

 

Özellikler

Giyilecek birçok karakter

Güzel müzik

Bol görünüm seçenekleri ile yaratıcılığınızı özgürce keşfedebilirsiniz

Platformlar

Web tarayıcısı (masaüstü ve mobil

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar