Fineas ve Förb Robot Riot oyunu

reklam
Fineas ve Förb Robot Riot
Fineas ve Förb Robot RiotFineas ve Förb Robot Riot ne zaman Fineas ve Förb kendi arka bahçesinde futbol oynuyorlar Heinz Doofenshmirtz gelir. Fineas Ne var  diyor sonra, Candace Flynn  gelir ve Fineas vay 02 Candace kıyafeti göz atın der. Candace, daha sonra Fineas ve Förbün yardımına ihtiyacı olduğunu söylüyor. Norm Botsu yok etmek için vites toplarken savaşa birlikler gönderirsiniz. Eğer vurulursa, defans ozulur. Eğer bir şey olmazsa nesneler patlayacak  ya da hayvanlar vr insanlar  alanı edecektir. Norm Bot sayısını düşük tutmaya çalışın, aksi takdirde seviye sona erer. Ekranın alt kısmında, Norm Botsun bir sonraki dalgasının nerede olduğunu gösterir. İsterseniz bir sonraki dalgaya atlayabilirsiniz.Oyuncu 1-4 düzeyinde 100 dişli ile başlar ve 5-10 düzeylerinde, oyuncu 75 dişli ile başlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 4.58/5 12

Oyunu OYNA

Fineas ve Förb Robot Riot

Fineas ve Förb Robot Riot ne zaman Fineas ve Förb kendi arka bahçesinde futbol oynuyorlar Heinz Doofenshmirtz gelir. Fineas Ne var  diyor sonra, Candace Flynn  gelir ve Fineas vay 02 Candace kıyafeti göz atın der. Candace, daha sonra Fineas ve Förbün yardımına ihtiyacı olduğunu söylüyor.

Norm Botsu yok etmek için vites toplarken savaşa birlikler gönderirsiniz. Eğer vurulursa, defans ozulur. Eğer bir şey olmazsa nesneler patlayacak  ya da hayvanlar vr insanlar  alanı edecektir. Norm Bot sayısını düşük tutmaya çalışın, aksi takdirde seviye sona erer. Ekranın alt kısmında, Norm Botsun bir sonraki dalgasının nerede olduğunu gösterir. İsterseniz bir sonraki dalgaya atlayabilirsiniz.Oyuncu 1-4 düzeyinde 100 dişli ile başlar ve 5-10 düzeylerinde, oyuncu 75 dişli ile başlar.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.