Doraemon Zıplama oyunu

reklam
Doraemon Zıplama
Doraemon ZıplamaDoraemon Zıplama oyunu Doraemon Zıplama oyna Doraemon Oyunları 2021  Havada, hangi karakterlerin farklı zamanlarda atlayacağı bir kapı olacak ve onları tahtaya ahşap platformuna kadar atladığınızdan emin olarak suya düşmelerini önlemelisiniz. sağ. Karakterleriniz suya üç kez düşerse, kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir, bu yüzden çok dikkatli olun! Suya düşmelerini önlemek için, su balonunu fareyi kullanarak hareket ettirerek, sağa sıçramak için kullanarak, diğer tarafa güvenli bir şekilde ulaşana kadar her zaman üzerine düştüklerinden emin olun, yardım ettiğiniz her karakter için puan kazanın atlama ve kaydetme. Bazen farklı yükseltmeler ve ekstra puanlar gökten düşer, bu yüzden onları yakalamaya çalışın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Doraemon Zıplama

Doraemon Zıplama oyunu Doraemon Zıplama oyna Doraemon Oyunları 2021  Havada, hangi karakterlerin farklı zamanlarda atlayacağı bir kapı olacak ve onları tahtaya ahşap platformuna kadar atladığınızdan emin olarak suya düşmelerini önlemelisiniz. sağ.

Karakterleriniz suya üç kez düşerse, kaybedersiniz ve baştan başlamanız gerekir, bu yüzden çok dikkatli olun! Suya düşmelerini önlemek için, su balonunu fareyi kullanarak hareket ettirerek, sağa sıçramak için kullanarak, diğer tarafa güvenli bir şekilde ulaşana kadar her zaman üzerine düştüklerinden emin olun, yardım ettiğiniz her karakter için puan kazanın atlama ve kaydetme. Bazen farklı yükseltmeler ve ekstra puanlar gökten düşer, bu yüzden onları yakalamaya çalışın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.