Doktor Strange oyunu

reklam
Doktor Strange
Doktor StrangeDoktor Strange,filmin kahramanı Doktor Strange oldukça başarılı olan bir beyin cerrahıdır.Bir gün talihsiz korkunç bir trafik kazasından sonra ellerini düzgün kullanamaz hale gelir. Çaresiz duruma düşen Strange, Jonathan Pangborn adındaki belinden aşağısı felçli bir hastanın mucizevi bir şekilde iyileştiğini öğrenir ve Pangborn, Strangei Himalayalar da bulunan Kamar Taj a yönlendirir. Burada Kadim Kdostu onun öğrencileri ile tanışan Strange i hiç tahmin etmediği bir macera beklemektedir.Kısaca özetlemeye çalıştığımız Doktor Strange film kahramanı Doktor Strange i giydirmeye ne dersin? Eminim hiç sıkılmayacaksın çünkü elbise ve aksesuarları oldukça renkli ve bier o kadar da ilginç.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 4.38/5 8

Oyunu OYNA

Doktor Strange

Doktor Strange,filmin kahramanı Doktor Strange oldukça başarılı olan bir beyin cerrahıdır.Bir gün talihsiz korkunç bir trafik kazasından sonra ellerini düzgün kullanamaz hale gelir. Çaresiz duruma düşen Strange, Jonathan Pangborn adındaki belinden aşağısı felçli bir hastanın mucizevi bir şekilde iyileştiğini öğrenir ve Pangborn, Strangei Himalayalar da bulunan Kamar Taj a yönlendirir. Burada Kadim Kdostu onun öğrencileri ile tanışan Strange i hiç tahmin etmediği bir macera beklemektedir.
Kısaca özetlemeye çalıştığımız Doktor Strange film kahramanı Doktor Strange i giydirmeye ne dersin? Eminim hiç sıkılmayacaksın çünkü elbise ve aksesuarları oldukça renkli ve bier o kadar da ilginç.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.