Disney Prensesleri ve İsimleri oyunu

reklam
Disney Prensesleri ve İsimleri
Disney Prensesleri ve İsimleriDisney Prensesleri ve İsimleri,hayal et prenses sloganı ile her yaştan kızın kalbine yeniden taht kuran disney prensesleri.Birbirinden farklı ve renkli kişilik ve dünyası ile mutlaka sana uygun bir disney prensesi vardır.Sizler için bu güzeller güzeli prensesleri tanıtıyoruz.Hayal ettiğin prensesin en güzel oyunlarını oyunoyna.tv.tr de bedava oynayabilirsin. Prenses Ariel Özgür, maceraperest ve cesur Küçük Deniz Kızı Ariel, dalgalı kızıl saçlara sahiptir.Denizin altında ki tutsak hayatından çok sıkılan Disney Prensesi Deniz Kızı Ariel kendi hayallerinin peşinden gitmek ve onları gerçekleştirmek için dalgaların üzerine insanların dünyasına katılmak ister. Disney Prensesleri Bella Prenses Bella Zeki, sempatik ve açık sözlü Disney Prensesi Bella , Güzel ve Çirkinin kitap kurdu prensesidir. Ruhunda büyük bir sevgi taşıyan Bella, dış görünüşe önem vermeyen, içinde çok daha fazlasını görebilen Disney Prensesidir. Disney Prensesleri Aurora Disney Prensesi Uyuyan Güzel Doğal, alçak gönüllü, neşeli ve zarif bir prenses olan Aurora, herkesi kendine hayran bırakacak güzelliktedir. Disney Prensesleri Rapunzel Prenses Rapunzel Her zaman kalbinin sesini dinleyen, meraklı ve sevimli Disney Prensesi Rapunzel upuzun sarı saçlara sahiptir. Bir kulede kapalı yaşayan uzun saçlı Rapunzel dışarıdaki hayatın nasıl olduğunu çok merak eder ve onu kuleden kurtaracak prensi bekler. Disney Prensesleri Sinderella Külkedisi SinderellaTatlı dilli, zarif ve çalışkan Disney Prensesi Sinderella, prenses olarak doğmasa da göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir. Üvey annesi ve üvey kardeşleri ona sürekli kötü davransa da Külkedisi Sİnderella her zaman hayallerinin peşinden gidecek kadar güçlüdür. Disney Prensesleri Pamuk Prenses Pamuk Prenses Güzel, güzel olduğu kadar da kibar, iyi huylu ve güvenilir Disney Prensesi Pamuk Prenses, ormanda 7 cüceler ile birlikte yaşar. Sevecen bir huya sahip olan Pamuk Prenses yemek pişirip, temizlik yaparken beyaz atlı prensinin geleceği günü umutla bekler. Yasemin, evcil kaplanı Rajahı seven bir hayalperesettir. Özgür, güvenli ve naziktir. Aladdini tanıdığında hep hayal ettiğ saray duvarları dışındaki harikaları keşfetti.Pocahontas, doğayı sever ve zamanını toprakları keşfederek geçirir. John Smith adında bir adama aşık olduktan sonra kaderini keşfetmek ve insanlarına barış getirmek ona kalmıştır.Mulan, sevgi dolu bir kızdır ve hep cesur ve korkusuzdur. Ülkesi ona ihtiyaç duyduğunda, erkek kılığına girip savaşa gitmiştir. Günü kurtarmak için cesaret ve azmi kullanır.Merida, doğuştan prensestir ve ruhu maceraperesttir. Günlerini okçuluk çalışması yaparak, atı Angusa binerek ve çevresindeki dünyayı keşfederek geçirir. Ailesini sever ama kendi kaderini kendisi belirlemek ister. Tiana Tiana kendi restoranını açma hayali kuruyor. Hayalinin gerçekleşmesi için çok çalışıyor. Kaderin cilvesi olarak bir kurbağayı öper ve New Orleans bataklığında bir maceraya başlar. 3.5/5 20

Oyunu OYNA

Disney Prensesleri ve İsimleri

Disney Prensesleri ve İsimleri,hayal et prenses sloganı ile her yaştan kızın kalbine yeniden taht kuran disney prensesleri.Birbirinden farklı ve renkli kişilik ve dünyası ile mutlaka sana uygun bir disney prensesi vardır.Sizler için bu güzeller güzeli prensesleri tanıtıyoruz.Hayal ettiğin prensesin en güzel oyunlarını oyunoyna.tv.tr de bedava oynayabilirsin.

Prenses Ariel Özgür, maceraperest ve cesur Küçük Deniz Kızı Ariel, dalgalı kızıl saçlara sahiptir.Denizin altında ki tutsak hayatından çok sıkılan Disney Prensesi Deniz Kızı Ariel kendi hayallerinin peşinden gitmek ve onları gerçekleştirmek için dalgaların üzerine insanların dünyasına katılmak ister.Disney Prensesleri Bella

Prenses Bella Zeki, sempatik ve açık sözlü Disney Prensesi Bella , Güzel ve Çirkinin kitap kurdu prensesidir.

Ruhunda büyük bir sevgi taşıyan Bella, dış görünüşe önem vermeyen, içinde çok daha fazlasını görebilen Disney Prensesidir.

Disney Prensesleri Aurora

Disney Prensesi Uyuyan Güzel Doğal, alçak gönüllü, neşeli ve zarif bir prenses olan Aurora, herkesi kendine hayran bırakacak güzelliktedir.

Disney Prensesleri Rapunzel

Prenses Rapunzel Her zaman kalbinin sesini dinleyen, meraklı ve sevimli Disney Prensesi Rapunzel upuzun sarı saçlara sahiptir.

Bir kulede kapalı yaşayan uzun saçlı Rapunzel dışarıdaki hayatın nasıl olduğunu çok merak eder ve onu kuleden kurtaracak prensi bekler.
Disney Prensesleri Sinderella

Külkedisi SinderellaTatlı dilli, zarif ve çalışkan Disney Prensesi Sinderella, prenses olarak doğmasa da göz kamaştırıcı bir güzelliğe sahiptir.

Üvey annesi ve üvey kardeşleri ona sürekli kötü davransa da Külkedisi Sİnderella her zaman hayallerinin peşinden gidecek kadar güçlüdür.Disney Prensesleri Pamuk Prenses

Pamuk Prenses Güzel, güzel olduğu kadar da kibar, iyi huylu ve güvenilir Disney Prensesi Pamuk Prenses, ormanda 7 cüceler ile birlikte yaşar.

Sevecen bir huya sahip olan Pamuk Prenses yemek pişirip, temizlik yaparken beyaz atlı prensinin geleceği günü umutla bekler.Yasemin, evcil kaplanı Rajahı seven bir hayalperesettir. Özgür, güvenli ve naziktir. Aladdini tanıdığında hep hayal ettiğ saray duvarları dışındaki harikaları keşfetti.Pocahontas, doğayı sever ve zamanını toprakları keşfederek geçirir. John Smith adında bir adama aşık olduktan sonra kaderini keşfetmek ve insanlarına barış getirmek ona kalmıştır.

Mulan, sevgi dolu bir kızdır ve hep cesur ve korkusuzdur. Ülkesi ona ihtiyaç duyduğunda, erkek kılığına girip savaşa gitmiştir. Günü kurtarmak için cesaret ve azmi kullanır.Merida, doğuştan prensestir ve ruhu maceraperesttir. Günlerini okçuluk çalışması yaparak, atı Angusa binerek ve çevresindeki dünyayı keşfederek geçirir. Ailesini sever ama kendi kaderini kendisi belirlemek ister.Tiana

Tiana kendi restoranını açma hayali kuruyor. Hayalinin gerçekleşmesi için çok çalışıyor. Kaderin cilvesi olarak bir kurbağayı öper ve New Orleans bataklığında bir maceraya başlar.