Disney Kahramanları ile Yolculuk oyunu

reklam
Disney Kahramanları ile Yolculuk
Disney Kahramanları ile YolculukDisney Kahramanları ile Yolculuk,eski yeni bütün disney karakterleri bu oyunda.Her kahraman farklı bir beceriye sahip.Karşısına çıkan engelleri kendi yöntemleri ile aşacaklar.Oynamak istediğin disney animasyon karakterlerini hedeflerine getirin. Her karakterin uzmanlaştığı belirli bir beceriye sahiptir. Ortaya çıkabilecek engellerin üstesinden gelmek için farklı beceriler kullanarak, kahramanlarını kendi portalına yönlendirirsiniz. Okları veya WASDyi kullanarak seçtiğin karakteri hareket etiireceksin. Z yi hareket ettirin veya ekrandaki yetenek düğmesini tıklayın . Bir karaktere özgü özel becerileri kullanmak için Xe Git veya ekrandaki yetenek düğmesini tıklayın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 4.86/5 37

Oyunu OYNA

Disney Kahramanları ile Yolculuk

Disney Kahramanları ile Yolculuk,eski yeni bütün disney karakterleri bu oyunda.Her kahraman farklı bir beceriye sahip.Karşısına çıkan engelleri kendi yöntemleri ile aşacaklar.Oynamak istediğin disney animasyon karakterlerini hedeflerine getirin. Her karakterin uzmanlaştığı belirli bir beceriye sahiptir. Ortaya çıkabilecek engellerin üstesinden gelmek için farklı beceriler kullanarak, kahramanlarını kendi portalına yönlendirirsiniz.

Okları veya WASDyi kullanarak seçtiğin karakteri hareket etiireceksin. Z yi hareket ettirin veya ekrandaki yetenek düğmesini tıklayın . Bir karaktere özgü özel becerileri kullanmak için Xe Git veya ekrandaki yetenek düğmesini tıklayın.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.