Bluey oyunu

Oyun ››Disney Channel ›› Bluey
reklam
Bluey
BlueyBluey oyunu oyna Neşesi bol yeni dizi Bluey başlıyor... Kardeşi Bingo ve anne babasıyla kahkaha hiç eksik olmuyor  Yeni dizi Bluey,Disney Channel da   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  Bluey, oynamayı seven ve günlük aile hayatını olağanüstü maceralara dönüştüren, hayal gücünü, zihinsel, fiziksel ve duygusal direncini geliştiren tükenmez altı yaşındaki bir Blue Heeler köpeğidir. Bluey, babamın söylediği ve yaptığı her şeyi kopyalarken eğlenir, ancak Bluey bir acı muhabbet kuşu bulduğunda ve veterinere acil bir yolculuk yapmak zorunda kaldığında oyun ciddi bir dönüş yapar. Bandit Heeler Bentley Bingo Heeler Bluey Heeler Bob Heeler Buddy Busker 5/5 5

Oyunu OYNA

Bluey

Bluey oyunu oyna Neşesi bol yeni dizi Bluey başlıyor... Kardeşi Bingo ve anne babasıyla kahkaha hiç eksik olmuyor  Yeni dizi Bluey,Disney Channel da   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Bluey, oynamayı seven ve günlük aile hayatını olağanüstü maceralara dönüştüren, hayal gücünü, zihinsel, fiziksel ve duygusal direncini geliştiren tükenmez altı yaşındaki bir Blue Heeler köpeğidir.

Bluey, babamın söylediği ve yaptığı her şeyi kopyalarken eğlenir, ancak Bluey bir acı muhabbet kuşu bulduğunda ve veterinere acil bir yolculuk yapmak zorunda kaldığında oyun ciddi bir dönüş yapar.

Bandit Heeler Bentley Bingo Heeler Bluey Heeler Bob Heeler Buddy Busker

Reklam
.
İlgili Oyunlar