Baykuş Evi 8.Bölüm İzle oyunu

reklam
Baykuş Evi 8.Bölüm İzle
Baykuş Evi 8.Bölüm İzleBaykuş Evi 8.Bölüm İzle Luz, Eda gibi olabileceğini ve sorunlarını büyütebileceğini istiyor, King, gençlerin otoriter yaşam tarzı nedeniyle Luz gibi olmak istiyor ve Eda, King in sevimli olarak kolay bir hayatı olduğunu düşünüyor. Günün vücudunu, kötü şöhretli Hooty yi temizlemek zorunda kalan kaybedenle değiştirmeye karar verirler. Eda olarak Luz, insan eşyaları satan bir servet yapmaya başlar, ancak tutuklanır. Lilith gelir ve onu İmparatorun Coven ına katılmaya ikna etmeye çalışır, görünüşe göre Eda kaçtı ve Eda ve King e kaçtı. Onları kovalayan herkesle çevrili olan Eda, vücutlarını geri takas eder ve ardından tüm takipçilerini takas eder. Derslerini öğrendikten sonra evlerine dönüyorlar, ancak Luz temizlik görevine son veriyor. 6/5 5

Oyunu OYNA

Baykuş Evi 8.Bölüm İzle

Baykuş Evi 8.Bölüm İzle Luz, Eda gibi olabileceğini ve sorunlarını büyütebileceğini istiyor, King, gençlerin otoriter yaşam tarzı nedeniyle Luz gibi olmak istiyor ve Eda, King in sevimli olarak kolay bir hayatı olduğunu düşünüyor. Günün vücudunu, kötü şöhretli Hooty yi temizlemek zorunda kalan kaybedenle değiştirmeye karar verirler.

Eda olarak Luz, insan eşyaları satan bir servet yapmaya başlar, ancak tutuklanır. Lilith gelir ve onu İmparatorun Coven ına katılmaya ikna etmeye çalışır, görünüşe göre Eda kaçtı ve Eda ve King e kaçtı. Onları kovalayan herkesle çevrili olan Eda, vücutlarını geri takas eder ve ardından tüm takipçilerini takas eder. Derslerini öğrendikten sonra evlerine dönüyorlar, ancak Luz temizlik görevine son veriyor.