Ariel Deniz Gizemli Parfüm oyunu

reklam
Ariel Deniz Gizemli Parfüm
Ariel Deniz Gizemli ParfümAriel Deniz Gizemli Parfüm oyunu oyna Bir deniz kızı, çekici prensine aşık olmuştur, ama onu hiç fark etmemiştir! Ne yapalım? Arkadaşı Anna, ona yardım etmek ister ve Küçük Deniz Kızı nın sevdiği ve onun dikkatini çekmek istediği prensi saplantı haline getirecek özel bir parfüm yapmayı teklif eder. Gelin hep birlikte küçük deniz kızı Ariel in erkek arkadaşının dikkatini çekmesine yardım edelim! Her şeyden önce, prensesin ilk buluşmada giyeceği güzel bir kıyafete ihtiyacı vardır. Gardıropta, güzel bir görünüm yaratmak için takı ve diğer aksesuarlarla birleştirilebilecek birçok güzel kıyafet bulacaksınız. Son olarak, görünümü tamamlamak için mükemmel kokuyu yaratmanın zamanı geldi. Anna, üç aromayı seçip karıştırmanız gereken farklı iksir şişeleri hazırladı. Bundan sonra Küçük Deniz Kızı kendine birkaç damla serpecek ve erkek arkadaşının yürüdüğü yere yürüyüşe çıkacak. Ancak korkunç sonuçlara hazırlıklı olun, Ariel çok az değişebilir ve daha iyisi için değil, tam tersine prensi daha da fazla reddedecektir. Küçük deniz kızı Ariel hala prensi cezbedebilsin diye iksirleri farklı sıralarda karıştırıyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Ariel Deniz Gizemli Parfüm

Ariel Deniz Gizemli Parfüm oyunu oyna Bir deniz kızı, çekici prensine aşık olmuştur, ama onu hiç fark etmemiştir! Ne yapalım? Arkadaşı Anna, ona yardım etmek ister ve Küçük Deniz Kızı nın sevdiği ve onun dikkatini çekmek istediği prensi saplantı haline getirecek özel bir parfüm yapmayı teklif eder.

Gelin hep birlikte küçük deniz kızı Ariel in erkek arkadaşının dikkatini çekmesine yardım edelim! Her şeyden önce, prensesin ilk buluşmada giyeceği güzel bir kıyafete ihtiyacı vardır. Gardıropta, güzel bir görünüm yaratmak için takı ve diğer aksesuarlarla birleştirilebilecek birçok güzel kıyafet bulacaksınız.

Son olarak, görünümü tamamlamak için mükemmel kokuyu yaratmanın zamanı geldi. Anna, üç aromayı seçip karıştırmanız gereken farklı iksir şişeleri hazırladı. Bundan sonra Küçük Deniz Kızı kendine birkaç damla serpecek ve erkek arkadaşının yürüdüğü yere yürüyüşe çıkacak. Ancak korkunç sonuçlara hazırlıklı olun, Ariel çok az değişebilir ve daha iyisi için değil, tam tersine prensi daha da fazla reddedecektir. Küçük deniz kızı Ariel hala prensi cezbedebilsin diye iksirleri farklı sıralarda karıştırıyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.