Ariel Makyaj oyunu

reklam
Ariel Makyaj
Ariel MakyajAriel oyunu oyna Karmaşık günlük rutini keşfedin ve deniz kızı prensesin konsere hazırlanmasına yardımcı olun. Deniz Kızı Ariel çok gergin, çünkü son olaylarla bağlantılı olarak sürekli görünürde, bu da mükemmel görünmesi gerektiği anlamına geliyor. Küçük Deniz Kızına yardım edelim ve onu bugünkü etkinliğe hazırlayalım. Yüzündeki eski makyajı temizlemeye yardımcı olmak için deniz yosunu ve deniz kabuklarıyla bir spa seansı başlatın. Tüm kozmetik maskeleri uyguladıktan sonra temiz cilt üzerinde bir deniz makyajı seansına geçebilirsiniz. Çeşitli rujlar, göz farları ve allıklardan birini seçin ve prensesimiz için mükemmel şekilde eşleştirin. Gözlerinizi alamayacağınız nazik ama çekici bir makyaj yapın. Etkileyici bir saç modeli, güzel bir denizkızı kuyruğu ve zarif bir üst seçin, ardından hepsini kraliyet aksesuarlarıyla tamamlayın. Pekala, sadece birkaç dakika sonra Ariel gerçek bir deniz kraliçesi gibi görünüyor. Aferin, küçük deniz kızını çok mutlu ettin.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Ariel Makyaj

Ariel oyunu oyna Karmaşık günlük rutini keşfedin ve deniz kızı prensesin konsere hazırlanmasına yardımcı olun. Deniz Kızı Ariel çok gergin, çünkü son olaylarla bağlantılı olarak sürekli görünürde, bu da mükemmel görünmesi gerektiği anlamına geliyor. Küçük Deniz Kızına yardım edelim ve onu bugünkü etkinliğe hazırlayalım. Yüzündeki eski makyajı temizlemeye yardımcı olmak için deniz yosunu ve deniz kabuklarıyla bir spa seansı başlatın.

Tüm kozmetik maskeleri uyguladıktan sonra temiz cilt üzerinde bir deniz makyajı seansına geçebilirsiniz. Çeşitli rujlar, göz farları ve allıklardan birini seçin ve prensesimiz için mükemmel şekilde eşleştirin. Gözlerinizi alamayacağınız nazik ama çekici bir makyaj yapın. Etkileyici bir saç modeli, güzel bir denizkızı kuyruğu ve zarif bir üst seçin, ardından hepsini kraliyet aksesuarlarıyla tamamlayın. Pekala, sadece birkaç dakika sonra Ariel gerçek bir deniz kraliçesi gibi görünüyor. Aferin, küçük deniz kızını çok mutlu ettin.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.