Ajan Fare Ultimate oyunu

reklam
Ajan Fare Ultimate
Ajan Fare UltimateAjan Fare Ultimate Ajan Farenin dünyayı kurtarmasına yardımcı olun, eğer kalbiniz varsa, en küçük fare bile bir kahraman olabilir.Megahurtz ı sanal dünya egemenliğinden uzak tutun. Greenback in tuhaf bir yabancı dünyasında tahribat yaratmasını önleyin. Sorun olabilecek engel ve tuzaklar için dikkatli olun. Platformlarda zıplama yapmakta zorluk çekmeyin, ancak yol boyunca oluşan zorlukları gözlemleyin. Puan için iyi öğeleri toplamayı unutma.Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin. 1/5 -1

Oyunu OYNA

Ajan Fare Ultimate

Ajan Fare Ultimate Ajan Farenin dünyayı kurtarmasına yardımcı olun, eğer kalbiniz varsa, en küçük fare bile bir kahraman olabilir.Megahurtz ı sanal dünya egemenliğinden uzak tutun. Greenback in tuhaf bir yabancı dünyasında tahribat yaratmasını önleyin.

Sorun olabilecek engel ve tuzaklar için dikkatli olun. Platformlarda zıplama yapmakta zorluk çekmeyin, ancak yol boyunca oluşan zorlukları gözlemleyin. Puan için iyi öğeleri toplamayı unutma.Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar