Noel Hayvan Salonu oyunu

reklam
Noel Hayvan Salonu
Noel Hayvan SalonuNoel Hayvan Salonu oyunu oyna Kuzey Kutbu ndaki ilk "Yılbaşı Hayvan Salonuna" hoş geldiniz! Yeni Yıl tatilleri yaklaşıyor ve onlar için hazırlanmanın zamanı geldi. Ve bu sadece çocuklar ve yetişkinler için değil, hayvanlar için de geçerlidir. Sonuçta, sadece insanlar güzel olmak istemez, hayvanlar da güzel olmak ister. Öyleyse, bir tımarcı olarak çalışmanın ve sıradan kuzey hayvanlarını gerçek moda tutkunlarına dönüştürmenin zamanı geldi! Hazır? O zaman işe koyul! İlki Chloe adında bir kutup ayısı olacak. Bebeğin saçı hiç kesilmedi. Kürkü keçeleşmişti ve acil bir saç kesimi gerekiyordu. Kendinizi makasla donatmanın ve güzelliği sıraya koymanın zamanı geldi. Onu yıka, saçını kes ve paltosunu güzel bir saç stiliyle şekillendir. Sonra bebeğe güzel bir Noel kostümü ve sıcak çizmeler giyin. Şenlikli kuaför salonunun bir sonraki müşterisi Yeni Yıl ın ana karakteri Noel Baba olacak! Büyükbabanın sakalını düzeltmemiz ve bayram kıyafetini değiştirmemiz gerekiyor. Sonuçta, tatiller yakında geliyor ve Noel Baba tamamen silahlanmış olmalı. Şimdi sıra Pepper adındaki köpek yavrusunda. Küçük çocuğunuza saçını kestirin ve bir Noel elf kostümü giyin. Noel Baba nın kesinlikle bir yardımcıya ihtiyacı var! Salonun tüm ziyaretçileri hazır olduğunda, güvenle Noel ağacını süslemeye ve geleneksel zencefilli kurabiyeler yapmaya başlayabilirsiniz. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Noel Hayvan Salonu

Noel Hayvan Salonu oyunu oyna Kuzey Kutbu ndaki ilk "Yılbaşı Hayvan Salonuna" hoş geldiniz! Yeni Yıl tatilleri yaklaşıyor ve onlar için hazırlanmanın zamanı geldi. Ve bu sadece çocuklar ve yetişkinler için değil, hayvanlar için de geçerlidir. Sonuçta, sadece insanlar güzel olmak istemez, hayvanlar da güzel olmak ister. Öyleyse, bir tımarcı olarak çalışmanın ve sıradan kuzey hayvanlarını gerçek moda tutkunlarına dönüştürmenin zamanı geldi! Hazır? O zaman işe koyul!

İlki Chloe adında bir kutup ayısı olacak. Bebeğin saçı hiç kesilmedi. Kürkü keçeleşmişti ve acil bir saç kesimi gerekiyordu. Kendinizi makasla donatmanın ve güzelliği sıraya koymanın zamanı geldi. Onu yıka, saçını kes ve paltosunu güzel bir saç stiliyle şekillendir. Sonra bebeğe güzel bir Noel kostümü ve sıcak çizmeler giyin. Şenlikli kuaför salonunun bir sonraki müşterisi Yeni Yıl ın ana karakteri Noel Baba olacak! Büyükbabanın sakalını düzeltmemiz ve bayram kıyafetini değiştirmemiz gerekiyor. Sonuçta, tatiller yakında geliyor ve Noel Baba tamamen silahlanmış olmalı. Şimdi sıra Pepper adındaki köpek yavrusunda. Küçük çocuğunuza saçını kestirin ve bir Noel elf kostümü giyin. Noel Baba nın kesinlikle bir yardımcıya ihtiyacı var! Salonun tüm ziyaretçileri hazır olduğunda, güvenle Noel ağacını süslemeye ve geleneksel zencefilli kurabiyeler yapmaya başlayabilirsiniz. Oyununuzun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.