LOL Tiki Modası oyunu

reklam
LOL Tiki Modası
LOL Tiki ModasıLOL Tiki Modası oyunu oyna Küçük Lol bebeklerimiz yeni görünümlerle biraz denemeye ve tarzlarını değiştirmeye karar verdi. Ne de olsa, her gerçek moda tutkunu, kendine yeni bir imajla bakma zevkini asla inkar etmeyecek. Katılıyor musun? "Lol Dolls: Elegant Fashion" oyununda, büyüleyici kızlar daha sofistike ve sofistike kıyafetleri denemeye hazır. Gösterişli renkler ve meydan okuyan gölgelerle aşağı! Kraliyet asaleti dokunuşunu taşıyan zarif ve zarif modanın zamanı geldi. Şimdi dört Lol bebeğinin imajını değiştirmesine yardım etmelisin. Sırayla her bebek için kişisel bir stilist olarak çalışacaksınız. İlk olarak, makyaj, saç ve aksesuarlara dikkat edin. Ve sonra, her lol bebeğin stil anlayışını gösterecek şık ve aynı zamanda gizli bir kıyafeti güvenle seçebilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

LOL Tiki Modası

LOL Tiki Modası oyunu oyna Küçük Lol bebeklerimiz yeni görünümlerle biraz denemeye ve tarzlarını değiştirmeye karar verdi. Ne de olsa, her gerçek moda tutkunu, kendine yeni bir imajla bakma zevkini asla inkar etmeyecek. Katılıyor musun? "Lol Dolls: Elegant Fashion" oyununda, büyüleyici kızlar daha sofistike ve sofistike kıyafetleri denemeye hazır. Gösterişli renkler ve meydan okuyan gölgelerle aşağı!

Kraliyet asaleti dokunuşunu taşıyan zarif ve zarif modanın zamanı geldi. Şimdi dört Lol bebeğinin imajını değiştirmesine yardım etmelisin. Sırayla her bebek için kişisel bir stilist olarak çalışacaksınız. İlk olarak, makyaj, saç ve aksesuarlara dikkat edin. Ve sonra, her lol bebeğin stil anlayışını gösterecek şık ve aynı zamanda gizli bir kıyafeti güvenle seçebilirsiniz. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar