Lego Şehir Polisi oyunu

reklam
Lego Şehir Polisi
Lego Şehir PolisiLego Şehir Polisi oyunu oyna oyununda gerçek bir ödül avcısı olacaksınız. Kahramanınız, Lego City nin huzurunu dikkatle izleyen bir polis memuru olacak. Suçlular için gerçek bir burnu var ve cesur polis, neredeyse teniyle şehirdeki haydutların görünümünü hissediyor. Bu, Lego City de suçla aktif olarak savaşmasına ve suçun olası sonuçlarını en aza indirmesine yardımcı olur. Sert bir polis rolünü üstlenmeye hazır mısınız? O zaman işe koyul! Devriye gezmeye başlamak için bir polis arabasına binin ve görevi bekleyerek şehri dolaşın. Oyunun sol köşesindeki simge kırmızıya döner dönmez onu açmalı ve Kaptan Bennet ten bir görev almalısınız. Ekranda hemen izlemeniz gereken bir ok belirecektir. Sizi kanıtlara veya doğrudan suçluların kendilerine götürecektir. Tek bir haydutu kaçırmamaya çalışın ve her birini suçluların ait olduğu parmaklıkların arkasına koyun. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Lego Şehir Polisi

Lego Şehir Polisi oyunu oyna oyununda gerçek bir ödül avcısı olacaksınız. Kahramanınız, Lego City nin huzurunu dikkatle izleyen bir polis memuru olacak. Suçlular için gerçek bir burnu var ve cesur polis, neredeyse teniyle şehirdeki haydutların görünümünü hissediyor. Bu, Lego City de suçla aktif olarak savaşmasına ve suçun olası sonuçlarını en aza indirmesine yardımcı olur. Sert bir polis rolünü üstlenmeye hazır mısınız? O zaman işe koyul!

Devriye gezmeye başlamak için bir polis arabasına binin ve görevi bekleyerek şehri dolaşın. Oyunun sol köşesindeki simge kırmızıya döner dönmez onu açmalı ve Kaptan Bennet ten bir görev almalısınız. Ekranda hemen izlemeniz gereken bir ok belirecektir. Sizi kanıtlara veya doğrudan suçluların kendilerine götürecektir. Tek bir haydutu kaçırmamaya çalışın ve her birini suçluların ait olduğu parmaklıkların arkasına koyun. Oyunun tadını çıkarın ve iyi şanslar!   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar