Kuran Öğrenme 6.Bölüm oyunu

reklam
Kuran Öğrenme Oyunu 6.Bölüm
Kuran Öğrenme Oyunu 6.BölümKuran Öğrenme Oyunu 6.Bölüm  3-7 yaş için hazırlanmış, ücretsiz bir uygulamadır. Çocuklarımızın eğlenerek Kur'an okumayı öğrenebilecekleri oyunumuz, 3-7 yaş çocukların öğrenme ve gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Eğlenceli Kuran öğreniyorum oyununda toplam 10 bölüm var.  Kuran Öğreniyorum 6. bölümünde ? ? ?? ? (Vav – He – Lâmelif – Ye) harflerine ilişkin; harfleri resimler eşliğinde öğrenme, harfler ile nesneleri birleştirme, hangi harf ile harfi bulma, karışık verilen harfi bulmak suretiyle manzara oluşturma, harfleri vagona yükleme, harflerle yapboz oyunu oynama oyunlarının tamamını içerir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 3

Oyunu OYNA

Kuran Öğrenme Oyunu 6.Bölüm

Kuran Öğrenme Oyunu 6.Bölüm  3-7 yaş için hazırlanmış, ücretsiz bir uygulamadır. Çocuklarımızın eğlenerek Kur'an okumayı öğrenebilecekleri oyunumuz, 3-7 yaş çocukların öğrenme ve gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Eğlenceli Kuran öğreniyorum oyununda toplam 10 bölüm var. 

Kuran Öğreniyorum 6. bölümünde ? ? ?? ? (Vav – He – Lâmelif – Ye) harflerine ilişkin; harfleri resimler eşliğinde öğrenme, harfler ile nesneleri birleştirme, hangi harf ile harfi bulma, karışık verilen harfi bulmak suretiyle manzara oluşturma, harfleri vagona yükleme, harflerle yapboz oyunu oynama oyunlarının tamamını içerir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.