Kuran Öğrenme 1.Bölüm oyunu

reklam
Kuran Öğrenme Oyunu 1.Bölüm
Kuran Öğrenme Oyunu 1.BölümKuran Öğrenme Oyunu  ile birlikte Kuran öğrenmek ister misiniz?  3-7 yaş için hazırlanmış, ücretsiz bir uygulamadır. Çocuklarımızın eğlenerek Kur'an okumayı öğrenebilecekleri oyunumuz, 3-7 yaş çocukların öğrenme ve gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Eğlenceli  Kuran öğreniyorum oyununda toplam 10 bölüm var. Şuan birinci bölümdesin. Bu bölümde Arap harflerini tanıyacağız. Okul öncesi çocuklar  ? ? ? ? ? (Elif – Be- Te- Se – Cim) harfleri resimler eşliğinde öğrenme, harfleri nesneler vasıtasıyla tamamlama, hangi harf bölümünde karışık verilen harfi bulma, harfleri tıra yükleme, karışık verilen harflerden istenen harfin üzerinde yazıldığı balonu patlatma oyunlarının tamamını içerir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 3

Oyunu OYNA

Kuran Öğrenme Oyunu 1.Bölüm

Kuran Öğrenme Oyunu  ile birlikte Kuran öğrenmek ister misiniz?  3-7 yaş için hazırlanmış, ücretsiz bir uygulamadır. Çocuklarımızın eğlenerek Kur'an okumayı öğrenebilecekleri oyunumuz, 3-7 yaş çocukların öğrenme ve gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır.

Eğlenceli  Kuran öğreniyorum oyununda toplam 10 bölüm var. Şuan birinci bölümdesin. Bu bölümde Arap harflerini tanıyacağız. Okul öncesi çocuklar  ? ? ? ? ? (Elif – Be- Te- Se – Cim) harfleri resimler eşliğinde öğrenme, harfleri nesneler vasıtasıyla tamamlama, hangi harf bölümünde karışık verilen harfi bulma, harfleri tıra yükleme, karışık verilen harflerden istenen harfin üzerinde yazıldığı balonu patlatma oyunlarının tamamını içerir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.