Bloons TD 6 oyunu

Oyun ››Çocuk ›› Bloons TD 6
reklam
Bloons TD 6
Bloons TD 6Bloons TD 6 oyunu oyna Yaramaz maymunların olabildiğince çok renkli balonu yok etmesine yardım etmeniz gereken Bloons TD 6 adlı en popüler kule savunma oyunlarından biriyle tanışın! "Bloons TD 6" oyununda, her biri düşmanlara ağır silahlarla ateş etmenize, halı bombalama yapmanıza veya bir süre için savunma yapılarının hasarını artırmanıza izin veren benzersiz aktif becerilere sahip 9 karakter arasından seçim yapabilirsiniz. süre. 19 heyecan verici seviyeden birini seçin ve tüm balonları yok etmek için görevleri tamamlamaya başlayın. Ayrıca balonların gücü ve sayısı seçtiğiniz zorluk moduna bağlı olacaktır. Her aşamanın sonunda, devasa bir zeplin olabilecek bir boss dövüşüyle ​​karşı karşıya kalacaksınız. Düşmanları yok etmek için savunma karakollarının, makineli tüfek yuvalarının, savaş uçakları için hava limanlarının ve diğer birçok binanın inşasına harcanabilecek parayı kazanacaksınız. Düşman ordusunun ilerlemesini önlemek için askerlerinizi atış pozisyonlarına getirin. Gerçek bir stratejist olarak yeteneklerinizi gösterin ve her savaşı kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Bloons TD 6

Bloons TD 6 oyunu oyna Yaramaz maymunların olabildiğince çok renkli balonu yok etmesine yardım etmeniz gereken Bloons TD 6 adlı en popüler kule savunma oyunlarından biriyle tanışın! "Bloons TD 6" oyununda, her biri düşmanlara ağır silahlarla ateş etmenize, halı bombalama yapmanıza veya bir süre için savunma yapılarının hasarını artırmanıza izin veren benzersiz aktif becerilere sahip 9 karakter arasından seçim yapabilirsiniz. süre.

19 heyecan verici seviyeden birini seçin ve tüm balonları yok etmek için görevleri tamamlamaya başlayın. Ayrıca balonların gücü ve sayısı seçtiğiniz zorluk moduna bağlı olacaktır. Her aşamanın sonunda, devasa bir zeplin olabilecek bir boss dövüşüyle ​​karşı karşıya kalacaksınız. Düşmanları yok etmek için savunma karakollarının, makineli tüfek yuvalarının, savaş uçakları için hava limanlarının ve diğer birçok binanın inşasına harcanabilecek parayı kazanacaksınız. Düşman ordusunun ilerlemesini önlemek için askerlerinizi atış pozisyonlarına getirin. Gerçek bir stratejist olarak yeteneklerinizi gösterin ve her savaşı kazanın   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar