Yeni Pokemon Go oyunu

reklam
Yeni Pokemon Go
Yeni Pokemon GoYeni Pokemon Go,yeni pokemon go yeni özellikleri ile hayranları ile buluşuyor.Çok sevilen pokemon go her geçen gün kendini güncelleyrek sevenlerin ilgisini daha da artırıyor.Pokemon oyunlarındaki takas sistemi nihayet Pokemon GOya da ekleniyor. Böylelikle oyuncular ellerindeki Pokemonları arkadaşları ile takaslayabilecek.Bildiğiniz gibi Nintendo cihazları için her zaman iki farklı Pokemon oyunu duyurulur. Bu iki Pokemon oyununun konusu aynı olmasına karşın, barındırdıkları farklı Pokemonlar ile oyunlar birbirinden ayrılır. Oyuncular da internet üzerinden eskiden kızılötesi ve kablo kullanılırdı birbirlerinde olmayan Pokemonları takaslayabilir. Bir diğer özellik ise eğitim. Pokemonlarınızı artık eğitebileceksiniz. Ancak bu eğitimin nasıl olacağı bilinmiyor.Pokemon ORAS ve X&Y oyunlarında yer alan Training sistemi gibi ise Pokemonlarınızı kum torbasına vurma, ağırlık kaldırma veya mini oyunlar ile eğitip güçlendirebileceksiniz. Ancak bunun tahmin olduğunu farklı bir eğitim sisteminin olabileceğini belirtelim.Pokemon Goya ayrıca Poke Shoplarda kişiselleştirme yapma özelliğinin de ekleneceği açıklamalarda yer alıyor. 5/5 2

Oyunu OYNA

Yeni Pokemon Go

Yeni Pokemon Go,yeni pokemon go yeni özellikleri ile hayranları ile buluşuyor.Çok sevilen pokemon go her geçen gün kendini güncelleyrek sevenlerin ilgisini daha da artırıyor.Pokemon oyunlarındaki takas sistemi nihayet Pokemon GOya da ekleniyor. Böylelikle oyuncular ellerindeki Pokemonları arkadaşları ile takaslayabilecek.Bildiğiniz gibi Nintendo cihazları için her zaman iki farklı Pokemon oyunu duyurulur. Bu iki Pokemon oyununun konusu aynı olmasına karşın, barındırdıkları farklı Pokemonlar ile oyunlar birbirinden ayrılır. Oyuncular da internet üzerinden eskiden kızılötesi ve kablo kullanılırdı birbirlerinde olmayan Pokemonları takaslayabilir.

Bir diğer özellik ise eğitim. Pokemonlarınızı artık eğitebileceksiniz. Ancak bu eğitimin nasıl olacağı bilinmiyor.Pokemon ORAS ve X&Y oyunlarında yer alan Training sistemi gibi ise Pokemonlarınızı kum torbasına vurma, ağırlık kaldırma veya mini oyunlar ile eğitip güçlendirebileceksiniz. Ancak bunun tahmin olduğunu farklı bir eğitim sisteminin olabileceğini belirtelim.Pokemon Goya ayrıca Poke Shoplarda kişiselleştirme yapma özelliğinin de ekleneceği açıklamalarda yer alıyor.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar