Voltran Efsane Defans oyunu

reklam
Voltran Efsane Defans
Voltran Efsane DefansVoltran Efsane Defans,Voltran Efsane Defans oyunu oyna,80 li yılların efsane çizgi filmi Voltran.Bir nesil onu izleyerek büyüdü.Eskilerin tek vazgeçilmez kahramanı yayımlandığı yıllarda ekranların yıldızıydı.Geçmiş yılların efsanesi Voltron yada Voltran Netfix ile yeniden ekranlara geri dönüyor.Voltron Legendary Defender yani Voltron efsanevi defansı Japon imzalı bir çizgi film yapım şirketi ile yeniden hayat buluyor.Defender of the Universe DreamWorks tarafından yapımcılığı üstlenilmiş.İlk bölüm efsane çizgi film yeniden yayına girmesi ayrıcalığı ile 1 saat sürecek.Çizgi dizinin diğer bölümleri 22 dk. sürecek.Yeni bölümleri eski bölümlerinde olduğu gibi kahramanlar maceralarına kaldıkları yerden devam edecekler. Voltranı bilmeyenler için:Genelde 10 yaş üstü çocuklara hitap eden çizgi filmde 5 tane mekanik robot bir araya gelerek dev robot Voltranı oluşturular.Bu mekanik robotlar farklı renklerde ayrı yetenekelere sahiptir.Robotun başını kırmızı aslan oluşturur.Aslanlar ayrı ayrı mücadele yapabildiği gibi güçlü rakipler karşısında birleşirler.  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 3.75/5 4

Oyunu OYNA

Voltran Efsane Defans

Voltran Efsane Defans,Voltran Efsane Defans oyunu oyna,80 li yılların efsane çizgi filmi Voltran.Bir nesil onu izleyerek büyüdü.Eskilerin tek vazgeçilmez kahramanı yayımlandığı yıllarda ekranların yıldızıydı.Geçmiş yılların efsanesi Voltron yada Voltran Netfix ile yeniden ekranlara geri dönüyor.Voltron Legendary Defender yani Voltron efsanevi defansı Japon imzalı bir çizgi film yapım şirketi ile yeniden hayat buluyor.Defender of the Universe DreamWorks tarafından yapımcılığı üstlenilmiş.İlk bölüm efsane çizgi film yeniden yayına girmesi ayrıcalığı ile 1 saat sürecek.Çizgi dizinin diğer bölümleri 22 dk. sürecek.Yeni bölümleri eski bölümlerinde olduğu gibi kahramanlar maceralarına kaldıkları yerden devam edecekler.
Voltranı bilmeyenler için:Genelde 10 yaş üstü çocuklara hitap eden çizgi filmde 5 tane mekanik robot bir araya gelerek dev robot Voltranı oluşturular.Bu mekanik robotlar farklı renklerde ayrı yetenekelere sahiptir.Robotun başını kırmızı aslan oluşturur.Aslanlar ayrı ayrı mücadele yapabildiği gibi güçlü rakipler karşısında birleşirler.  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
.
İlgili Oyunlar