Elifin Düşleri İzle oyunu

reklam
Elifin Düşleri İzle
Elifin Düşleri İzleELİFİN DÜŞLERİ İZLE VE OYNA OYUNOYNA.TV.TR DE...    Kendimi Tanıtayım Ben Elif! Ben 6 yaşında çok hareketli yerinde duramayan neşeli bir kızım Diğer çocuklardan farkım nedir? Hayal dünyam çok geniş ve zengin olup hayal dünyamdakilerle konuşurum.Soru sormaktan hiç çekinmem. En çok sevdiğim şey nedir? Meyve ve sebzelerle hayal kurup,onlarla konuşmak Sevmediğim şeyler nelerdir? Meyve sebze yemeyi sevmeyen çocuklar En sevdiğim meyve sebzeler nelerdir? Portakal,kivi,elma...kısaca hepsi En çok hoşlandığım şeyler? Dedemin manavına gidip,ona soru sormak Yemek yemeği nasıl sevdim? Her gün sofrada babamın hoşlanmadığım yemekleri oyun oynayarak anlatmasıyla.O günden sonra ben de sürekli meyve ve sebzelerle konuşarak onları yakından tanıdım. En sevdgim şarkı nedir? Tabi ki elifin dünyası şarkısı.Elifin dünyası şarkı sözleri"şarkı sözleri Soru sormaktır işim, Öyle büyür düşlerim. Sormaktan hiç çekinmem, Kolay olur öğrenmem. Portakal, kivi elma Neye benzer acaba? Düşünürsen bulursun, Öyle mutlu olursun. " Sizin için en büyük dileğim nedir? Yemek yemeden hoşlanmayan birilerini görürsen hemen onu ben Elif ile tanştırman 3.75/5 8

Oyunu OYNA

Elifin Düşleri İzle


ELİFİN DÜŞLERİ İZLE VE OYNA OYUNOYNA.TV.TR DE...

   Kendimi Tanıtayım Ben Elif!
Ben 6 yaşında çok hareketli yerinde duramayan neşeli bir kızım
Diğer çocuklardan farkım nedir?
Hayal dünyam çok geniş ve zengin olup hayal dünyamdakilerle konuşurum.Soru sormaktan hiç çekinmem.
En çok sevdiğim şey nedir?
Meyve ve sebzelerle hayal kurup,onlarla konuşmak
Sevmediğim şeyler nelerdir?
Meyve sebze yemeyi sevmeyen çocuklar
En sevdiğim meyve sebzeler nelerdir?
Portakal,kivi,elma...kısaca hepsi
En çok hoşlandığım şeyler?
Dedemin manavına gidip,ona soru sormak
Yemek yemeği nasıl sevdim?
Her gün sofrada babamın hoşlanmadığım yemekleri oyun oynayarak anlatmasıyla.O günden sonra ben de sürekli meyve ve sebzelerle konuşarak onları yakından tanıdım.
En sevdgim şarkı nedir?
Tabi ki elifin dünyası şarkısı.Elifin dünyası şarkı sözleri"şarkı sözleri Soru sormaktır işim, Öyle büyür düşlerim. Sormaktan hiç çekinmem, Kolay olur öğrenmem. Portakal, kivi elma Neye benzer acaba? Düşünürsen bulursun, Öyle mutlu olursun. "
Sizin için en büyük dileğim nedir?
Yemek yemeden hoşlanmayan birilerini görürsen hemen onu ben Elif ile tanştırman

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar