Tom ve Jerry Kovalamaca oyunu

reklam
Tom ve Jerry Kovalamaca
Tom ve Jerry KovalamacaTom ve Jerry Kovalamaca oyunu oyna Bu çok eğlenceli ve ilginç yeni oyunda Jerry nin evde kovalanacağını göreceksiniz ve en kısa zamanda, Jerry nin ve sizin yöneteceğinizden emin olmak zorunda kalacaksınız. Mümkün olduğunca uzun süre koşmak ve bu size çok fazla puan getirecektir. Yeterince hızlı olduğunuzdan emin olun,  avantaj sağlayabilecek birçok engel olacak, bu yüzden Jerry nin tüm eşyalarını ördek veya atlamak zorunda kalmayacak. Bu yeni Run Jerry oyunu için kontroller kolay olacak. Jerry nin platformlardaki boşlukları veya evin içinden geçecek tüm engelleri atlaması için farenizi sağ tıklamanız gerekecek, böylece Jerry Tom a olan uzaklığını koruyacak. Hızlı olduğunuzdan emin olun, çünkü oyuna çok fazla girdikten sonra Tom ve Jerry daha hızlı ve daha hızlı koşmaya başlayacak ve böylece platformlardaki engeller ve boşluklar atlamak daha zor ve daha zor olacak. Jerry ye bu yeni Cartoon Network macerasında yardımcı olduğunuzdan emin olun ve sevgili çocuklar, çocuklar için gelecekteki Tom ve Jerry oyunlarında iki favori karakterinizle ne kadar eğlenebileceğinizi görebiliyorsunuz.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  7.5/5 2

Oyunu OYNA

Tom ve Jerry Kovalamaca

Tom ve Jerry Kovalamaca oyunu oyna Bu çok eğlenceli ve ilginç yeni oyunda Jerry nin evde kovalanacağını göreceksiniz ve en kısa zamanda, Jerry nin ve sizin yöneteceğinizden emin olmak zorunda kalacaksınız. Mümkün olduğunca uzun süre koşmak ve bu size çok fazla puan getirecektir. Yeterince hızlı olduğunuzdan emin olun,  avantaj sağlayabilecek birçok engel olacak, bu yüzden Jerry nin tüm eşyalarını ördek veya atlamak zorunda kalmayacak.

Bu yeni Run Jerry oyunu için kontroller kolay olacak. Jerry nin platformlardaki boşlukları veya evin içinden geçecek tüm engelleri atlaması için farenizi sağ tıklamanız gerekecek, böylece Jerry Tom a olan uzaklığını koruyacak. Hızlı olduğunuzdan emin olun, çünkü oyuna çok fazla girdikten sonra Tom ve Jerry daha hızlı ve daha hızlı koşmaya başlayacak ve böylece platformlardaki engeller ve boşluklar atlamak daha zor ve daha zor olacak. Jerry ye bu yeni Cartoon Network macerasında yardımcı olduğunuzdan emin olun ve sevgili çocuklar, çocuklar için gelecekteki Tom ve Jerry oyunlarında iki favori karakterinizle ne kadar eğlenebileceğinizi görebiliyorsunuz.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar