TMNT Eski Okul oyunu

reklam
Oyunu OYNA

TMNT Eski Okul

TMNT Eski Okul oyunu oyna Bu oyunda Ninja Kaplumbağalar, Kraang ın kötü niyetli planları nedeniyle geçmişe ışınlanmak zorunda kaldı. "Kickin it Old School" oyununda serinin en sevdiğiniz kahramanları ve kötü adamlarıyla büyüleyici bir hikaye bulacaksınız. Kaplumbağalarla bir kahraman olun ve boyutları daha fazla zarar görmeden etkisiz hale getirin ve şehri kurtaracaksınız! Bunu yapmak için kanalizasyondan çıkın ve kötü yaratıkları aramak için sokaklarda dolaşın.

Michelangelo, Donatello, Leonardo ve Raphael düşmanlarıyla uzun süre savaşacaklar, bu yüzden güçlerini ve enerjilerini akıllıca kullanın! Yoğun dövüşlere, güçlü rakiplere ve "bir kaplumbağa kahramanının yaptığını yap"a hazır olun!

Hareketin ve mücadelenin temellerini öğrenin!

  • Yukarı, Aşağı, Sol ve Sağ yön tuşları ile sokaklarda hareket edebilirsiniz.
  • boşluk çubuğu normal saldırı hareketini tetikler, ancak özel bir vuruş da var
  • Z tuşu, karakteriniz bölgedeki tüm düşmanları bir saniyede yok edecek! Ancak, tüm enerjinizi boşa harcayacağı için büyük bir dezavantajı vardır.

Bonusları toplayın ve şunlara dikkat edin:

  • kaplumbağa sembolleri çünkü size tekrar enerji veriyorlar
  • pizza tekrar sağlığınızı geri kazandırır
  • Robot maskeleri geçici bir koruyucu kalkan oluşturur.
  • Saniyeler içinde kaybolacakları için onları sıkmak için acele edin ve çubuklarınız kendilerini doldurmaz!

Üç farklı ve zorlu seviye
Şehri kurtarmak için birçok savaşta üç farklı seviye size meydan okuyacak: Şehir Sokakları, Alacakaranlık ve Çatılar. İki Oyuncu seçeneğiyle kendi başınıza oynamayı seçebilir veya bir arkadaşınızdan görevleri tamamlamasını isteyebilirsiniz! Her aşama, belirli sayıda piyadenin yenilmesi ve seçilecek koleksiyon gerektirir. 80 düşmana kadar yenmek zorunda kalacaksın!

Tüm görevleri tamamlasanız da tamamlamasanız da bölümü tamamlayabilirsiniz! Tek amaç Kraang ı yenmek.

Sonunda kendilerini lezzetli bir pizzayla ödüllendirebilmeleri için Mikey, Don, Raph ve Leo nun şehri kurtarmasına yardım edin!  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar