Power Players oyunu

reklam
Power Players
Power PlayersPower Players oyunu oyna Kasabada yeni bir gizli kahraman ekibi var ve onlar yeni süper kahramanlar.Umutlu bir çocuk tarafından hayata geçirilen bu küçük problem çözücüler, yaratıcılarının görev planlarını takip ettikleri için İmkansız olanı başarıyorlar Şimdi, küçük bir çocuk ve oyuncakları dünyayı ve arkadaşları için değişebilir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  Power Players karakterleri ve oyuncuları özellikleri Axel (seslendiren Kieran Walton) Andrew ın yeğeni. Güç bantlarını keşfettikten sonra aksiyon figürüne dönüşme yeteneği kazandı. Masko Kolları, bacakları ve başı gerilen ve duygularına göre çeşitli maskeler takan bir oyuncak luchador. Sarge Charge  Oyuncak silahlar konusunda uzman, sert, kırlaşmış bir savaş gazisi oyuncağı ve takım stratejisti. Bearbarian  “Worldbreaker” lakaplı bir oyuncak balyoz kullanan güçlü ama hassas bir peluş oyuncak ayı. Bobby Blobby  Renkli kil fırlatan mor bir savaş takımı giydiren küçük bebek benzeri bir oyuncak. Galileo  Şovun oyuncak evreninde hiç serbest bırakılmayan kertenkele benzeri bir oyuncak. Slobot Yavaş hareket eden bir robot mucit. Zoe Axel in sırrını bilen tek insan olan Axel nin arkadaşı. 6/5 5

Oyunu OYNA

Power Players

Power Players oyunu oyna Kasabada yeni bir gizli kahraman ekibi var ve onlar yeni süper kahramanlar.Umutlu bir çocuk tarafından hayata geçirilen bu küçük problem çözücüler, yaratıcılarının görev planlarını takip ettikleri için İmkansız olanı başarıyorlar Şimdi, küçük bir çocuk ve oyuncakları dünyayı ve arkadaşları için değişebilir.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Power Players karakterleri ve oyuncuları özellikleri

  • Axel (seslendiren Kieran Walton) Andrew ın yeğeni. Güç bantlarını keşfettikten sonra aksiyon figürüne dönüşme yeteneği kazandı.
  • Masko Kolları, bacakları ve başı gerilen ve duygularına göre çeşitli maskeler takan bir oyuncak luchador.
  • Sarge Charge  Oyuncak silahlar konusunda uzman, sert, kırlaşmış bir savaş gazisi oyuncağı ve takım stratejisti.
  • Bearbarian  “Worldbreaker” lakaplı bir oyuncak balyoz kullanan güçlü ama hassas bir peluş oyuncak ayı.
  • Bobby Blobby  Renkli kil fırlatan mor bir savaş takımı giydiren küçük bebek benzeri bir oyuncak.
  • Galileo  Şovun oyuncak evreninde hiç serbest bırakılmayan kertenkele benzeri bir oyuncak.
  • Slobot Yavaş hareket eden bir robot mucit.
  • Zoe Axel in sırrını bilen tek insan olan Axel nin arkadaşı.