Mr Bean oyunu

reklam
Mr Bean Oyunu
Mr Bean OyunuMr Bean Oyunu oyunu oyna Bay Bean, Kuzey Londra'daki Highbury'deki küçük dairesinde yalnız yaşıyor. Hemen hemen her zaman ticari markası tüvit ceketinde ve sıska kırmızı kravatında görülür. Bay Bean nadiren konuşur ve ne zaman yaptığı, genellikle, sadece düşük bir perdeli ses olan birkaç kelime vardır. İlk bölümde güçlü bir trigonometri bilgisine sahip olduğu gösterilmiştir. Onun yaratıcılığı, genellikle, bu problemlere (havai fişekleri bir boya tenekesine koyarak odayı boyamak gibi) gülünç ve pratik olmayan çözümler bulmaya götürür. Bean, neler olup bittiğini anlamamakla sık sık dünyaya karışacaktır. O da oldukça bencil - eğer biri sevmediği bir şey yapıyorsa, çok telaşlı olur. Ayrıca, kendi eşyalarını alan insanları sevmez. Bay Bean sık sık, dünyanın çalışma şeklinin temel yönlerinden habersiz görünüyor ve program genellikle, yüzme, yeniden dekore etme veya kiliseye gitme gibi basit görevler olarak düşünülen şeylere girişimlerini anlatıyor. Mizah, büyük ölçüde, sorunlarına orijinal çözümlerini ve sık sık diğerlerine karşı duyduğu saygısızlığı, sıkıntılarını ve zaman zaman kötü muameleye maruz kalmasını sağlar. Bazen aptalca davranır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Mr Bean Oyunu

Mr Bean Oyunu oyunu oyna Bay Bean, Kuzey Londra'daki Highbury'deki küçük dairesinde yalnız yaşıyor. Hemen hemen her zaman ticari markası tüvit ceketinde ve sıska kırmızı kravatında görülür. Bay Bean nadiren konuşur ve ne zaman yaptığı, genellikle, sadece düşük bir perdeli ses olan birkaç kelime vardır. İlk bölümde güçlü bir trigonometri bilgisine sahip olduğu gösterilmiştir.

Onun yaratıcılığı, genellikle, bu problemlere (havai fişekleri bir boya tenekesine koyarak odayı boyamak gibi) gülünç ve pratik olmayan çözümler bulmaya götürür. Bean, neler olup bittiğini anlamamakla sık sık dünyaya karışacaktır. O da oldukça bencil - eğer biri sevmediği bir şey yapıyorsa, çok telaşlı olur. Ayrıca, kendi eşyalarını alan insanları sevmez.

Bay Bean sık sık, dünyanın çalışma şeklinin temel yönlerinden habersiz görünüyor ve program genellikle, yüzme, yeniden dekore etme veya kiliseye gitme gibi basit görevler olarak düşünülen şeylere girişimlerini anlatıyor. Mizah, büyük ölçüde, sorunlarına orijinal çözümlerini ve sık sık diğerlerine karşı duyduğu saygısızlığı, sıkıntılarını ve zaman zaman kötü muameleye maruz kalmasını sağlar. Bazen aptalca davranır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.