Monster High Oyun Bahçesi oyunu

reklam
Monster High Oyun Bahçesi
Monster High Oyun BahçesiMonster High Oyun Bahçesi oyunu oyna Monster High Kızlar Monster High 2020 oyunu Lagoona, Draculaura veya Loralei gibi en sevdiğiniz Monster High karakterleri ile oynarken harika bir zaman geçireceksiniz. Bugün, ana karakterlerin Monster High dan Lagoona ve Loralei olacağı çok ilginç yeni bir zorluğumuz olduğunu görebilirsiniz. Lagoona nın küçük bir sırrı var, harika bir dansçı olmasına rağmen insanların önünde dans etmekten korkuyor ve Loralei herkese sahne korkusu olduğunu söyledi ve yüzme havuzunun yanında kavga ettiklerinde bir portala dönüştü . Monster High karakterleri, şimdi Lagoona, Frankie Stein, Ghoulia Yelps veya Draculaura nın bir deniz kasabası olan Ghoulfish teki portaldan taşındı, çünkü Monster High a geri dönebilmelerinin tek yolu dans etmek ve şarkı söylemek denizin dibinde zorlu rekabet. Sevgili çocuklar, her biri bitirmeniz gereken iki seviyeye sahip olan Sualtı Bahçeleri, Büyük Scarrier City ve Darkest Deep adında üç farklı ana bölüm olacağını görebiliyorsunuz. Oyunun iki ana karakteri Frankie Stein ve Lagoona olacak, bu yüzden onlardan birini dans etmek ve yarışmak için yüzmek ve Canavar a dönebilmeleri için mümkün olduğunca çok puanla bitirmeye çalışmak zorundasınız. Yüksek güvenli. Monster High karakterlerini klavyedeki OK tuşlarıyla kontrol edebileceğinizi görebilirsiniz, böylece yüzmeye başlarlar ve oyunla ilgili bir başka ilginç gerçek, Monster High karakterlerinizin kolayca yüzebilmeleri için bir denizkızı olacağıdır. su. Herhangi bir suda olduğu gibi, kabarık balıklar gibi kaçınmanız gereken tehlikeler vardır ve sevgili çocuklar siz ve Monster High avatarınızın mümkün olabildiğince çok altın sikke topladığınızdan emin olmak zorunda kalacaklar. Bu denizkızı sualtı macerasında en yüksek puana sahip olmak.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  6.67/5 3

Oyunu OYNA

Monster High Oyun Bahçesi

Monster High Oyun Bahçesi oyunu oyna Monster High Kızlar Monster High 2020 oyunu Lagoona, Draculaura veya Loralei gibi en sevdiğiniz Monster High karakterleri ile oynarken harika bir zaman geçireceksiniz.

Bugün, ana karakterlerin Monster High dan Lagoona ve Loralei olacağı çok ilginç yeni bir zorluğumuz olduğunu görebilirsiniz. Lagoona nın küçük bir sırrı var, harika bir dansçı olmasına rağmen insanların önünde dans etmekten korkuyor ve Loralei herkese sahne korkusu olduğunu söyledi ve yüzme havuzunun yanında kavga ettiklerinde bir portala dönüştü .

Monster High karakterleri, şimdi Lagoona, Frankie Stein, Ghoulia Yelps veya Draculaura nın bir deniz kasabası olan Ghoulfish teki portaldan taşındı, çünkü Monster High a geri dönebilmelerinin tek yolu dans etmek ve şarkı söylemek denizin dibinde zorlu rekabet.

Sevgili çocuklar, her biri bitirmeniz gereken iki seviyeye sahip olan Sualtı Bahçeleri, Büyük Scarrier City ve Darkest Deep adında üç farklı ana bölüm olacağını görebiliyorsunuz. Oyunun iki ana karakteri Frankie Stein ve Lagoona olacak, bu yüzden onlardan birini dans etmek ve yarışmak için yüzmek ve Canavar a dönebilmeleri için mümkün olduğunca çok puanla bitirmeye çalışmak zorundasınız. Yüksek güvenli. Monster High karakterlerini klavyedeki OK tuşlarıyla kontrol edebileceğinizi görebilirsiniz, böylece yüzmeye başlarlar ve oyunla ilgili bir başka ilginç gerçek, Monster High karakterlerinizin kolayca yüzebilmeleri için bir denizkızı olacağıdır. su. Herhangi bir suda olduğu gibi, kabarık balıklar gibi kaçınmanız gereken tehlikeler vardır ve sevgili çocuklar siz ve Monster High avatarınızın mümkün olabildiğince çok altın sikke topladığınızdan emin olmak zorunda kalacaklar. Bu denizkızı sualtı macerasında en yüksek puana sahip olmak.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.