Lego Ninjago Uçuşu oyunu

reklam
Lego Ninjago Uçuşu
Lego Ninjago Uçuşulego-ninjago-flight-of-theFilm sinemaları vurdu ve biz bu müthiş karakterlere aşığım! Artık küçük Lego Ninjaları kontrolünü altına alıp onları bahar yüklü bir mancınık olarak ateş ederek gökyüzünde yol gösterebilirsiniz! Amaç basittir - mancınık kullanarak Ninjago karakterinizi mümkün olduğunca ateşlemelisiniz ve onları gökyüzünden ne kadar ilerletebileceksiniz bakın.   Vapuru mancınık arkaya çekin ve Lego karakterinizi ateşleyecek şekilde eğin - havada uçtukları için sol tıklama fare düğmesini kullanarak onlara bir destek verebilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatli bir şekilde zaman ayırdığınız için yalnızca sınırlı sayıda yükseltme yapabilirsiniz. Havada uçtuğunuzda, karakteriniz Ninjago belirteçlerini toplayacak ve ek destekler toplayabilecektir. Artış süreniz mükemmel, böylece maksimum belirteç toplayabilir ve uçmaya devam etmek için daha fazla destek toplayabilirsiniz! Hangi yüksek puanı kaydettirebilirsiniz? Ninjago karakterini ne kadar fırlatabilirsin? Spinjitzu Slash oyununda Ninjago objeleri slasher oyunu deneyin .   Kontroller Güçlendirmeyi kullanmak için sol tıklayın. 10/5 1

Oyunu OYNA

Lego Ninjago Uçuşu

lego-ninjago-flight-of-theFilm sinemaları vurdu ve biz bu müthiş karakterlere aşığım! Artık küçük Lego Ninjaları kontrolünü altına alıp onları bahar yüklü bir mancınık olarak ateş ederek gökyüzünde yol gösterebilirsiniz! Amaç basittir - mancınık kullanarak Ninjago karakterinizi mümkün olduğunca ateşlemelisiniz ve onları gökyüzünden ne kadar ilerletebileceksiniz bakın.

 

Vapuru mancınık arkaya çekin ve Lego karakterinizi ateşleyecek şekilde eğin - havada uçtukları için sol tıklama fare düğmesini kullanarak onlara bir destek verebilirsiniz. Bununla birlikte, dikkatli bir şekilde zaman ayırdığınız için yalnızca sınırlı sayıda yükseltme yapabilirsiniz. Havada uçtuğunuzda, karakteriniz Ninjago belirteçlerini toplayacak ve ek destekler toplayabilecektir. Artış süreniz mükemmel, böylece maksimum belirteç toplayabilir ve uçmaya devam etmek için daha fazla destek toplayabilirsiniz! Hangi yüksek puanı kaydettirebilirsiniz? Ninjago karakterini ne kadar fırlatabilirsin? Spinjitzu Slash oyununda Ninjago objeleri slasher oyunu deneyin .

 

Kontroller

Güçlendirmeyi kullanmak için sol tıklayın.