Jade Armor İzle oyunu

reklam
Jade Armor İzle
Jade Armor İzleJade Armor izle ,Jade Armor çizgi film izle,Jade Armor 1.bölüm izle, Jade Armor Cartoon Network Dizi, ailesinin eski sırlarını öğrenmesi ve beklenmeyeni ortaya çıkarması gereken, bir yandan da bir genç olarak hayatta gezinirken, sıra dışı bir genç kahraman olan dövüş sanatlarını seven Lan Jun\'un etrafında dönüyor. Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir. Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir.  Her türlü cinsiyet klişesine karşı çıkan Lan Jun'a dönüyor : Pembeyi seviyor ama kavga etmeyi seviyor ve futbol maçlarını izlemeyi ve tırnaklarını boyamayı seviyor. Dövüş sanatlarını seven, aynı zamanda gizemli bir yeşim bileziği taktığında beklenmedik ve alışılmadık bir genç kahramana dönüşerek, onu ailesinin kadim sırlarını öğrenmeye ve bir yandan süper kötü adamlardan oluşan bir grup da dahil olmak üzere beklenmedik şeyleri ortaya çıkarmaya mecbur ederken, diğer yandan tipik zorluklarla mücadele ediyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  15/5 1

Oyunu OYNA

Jade Armor İzle

Jade Armor izle ,Jade Armor çizgi film izle,Jade Armor 1.bölüm izle, Jade Armor Cartoon Network Dizi, ailesinin eski sırlarını öğrenmesi ve beklenmeyeni ortaya çıkarması gereken, bir yandan da bir genç olarak hayatta gezinirken, sıra dışı bir genç kahraman olan dövüş sanatlarını seven Lan Jun\'un etrafında dönüyor.

Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir. Lan Jun, gizemli bir yeşim bileziği taktıktan sonra ailesinin kadim sırlarını öğrenmesi ve beklenmedik şeylerle yüzleşmesi gereken, dövüş sanatlarını seven bir gençtir. 

Her türlü cinsiyet klişesine karşı çıkan Lan Jun'a dönüyor : Pembeyi seviyor ama kavga etmeyi seviyor ve futbol maçlarını izlemeyi ve tırnaklarını boyamayı seviyor. Dövüş sanatlarını seven, aynı zamanda gizemli bir yeşim bileziği taktığında beklenmedik ve alışılmadık bir genç kahramana dönüşerek, onu ailesinin kadim sırlarını öğrenmeye ve bir yandan süper kötü adamlardan oluşan bir grup da dahil olmak üzere beklenmedik şeyleri ortaya çıkarmaya mecbur ederken, diğer yandan tipik zorluklarla mücadele ediyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar