Boomerang All Stars Roket Raket oyunu

reklam
Boomerang All Stars Roket Raket
Boomerang All Stars Roket RaketBoomerang All Stars Roket Raket oyunu oyna, Tüm Yıldızlar Kupası için Boomerang All Stars yarışıyor ama takımı en iyisi olacak mı? Kendi Boomerang takımınızı seçin ve yepyeni futbol oyunları da dahil olmak üzere yedi sansasyonel spor etkinliği boyunca onlara rehberlik etmeye hazır olun! Ekibini afiş tablosunun üstüne getirebilir misin? En sevdiğiniz Boomerang yıldızları, Be Cool, Scooby-Doo, Tom ve Jerry Show, New Looney Tunes, The Happos Ailesi, Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü ve Wacky Races karakterlerini içeren karakterlerle oynayabilir! Oyunlar başlasın!   STAR STRIKER Boomerang All Stars'a yepyeni! Amacınız etrafında hareket eden bir hedefe atış yaparken başka hiçbir şeye benzemeyen bir futbol skoru atağı yapın. Hedef bekçileri geçip en yüksek puanı alabilir misin?   SÜPER GOALIE Boomerang All Stars'a yepyeni! Super Goalie'de, toplardan vuruldukça bir futbol barajını engellemelisiniz. Hiçbirinin seni geçmesine izin vermeyin ve futbolcular gerçekten uçmaya başladığında serin kalmayın!   BASKET ZORB Sepet Zorb bir twist ile basketbol: Kendinizi smaç çarptığınız oyun! En sevdiğin Boomerang karakterlerini içeren topları hedef al ve ağa girebildiğin kadar batmaya çalış. Ne kadar puan kazanabilirsin?   PLAJ POGO Hazır ol, hazırlan, pogo! Bu pogo sopa rölesi yarışında plaj topu plaj top sıçrama. Atlayışınızın açısını ve zamanlamasını dikkatlice seçin ve suya inişten kaçınmaya çalışın!   ROKET RAKETİ Roket Raketinde en yüksek skor için ateş! Hedefe tenis topları vurmaya çalışırken bir roket destekli kaykay sürün. Sadece bowling toplarından kaçındığınızdan emin olun!   KAUÇUK HALKA YARIŞI Dalgalara vurma zamanı! Atlayışlar, engeller ve birkaç looney sürprizleri ile dolu bir vahşi su sahası aşağı bir insansı binmek. Kursu ne kadar hızlı tamamlayabileceğinizi görün ve en yüksek puanı almaya çalışın. İşaretine koy, ıslan!   SKY DIVE Cesurca havada uçmak! Gökyüzü yukarıdan aşağıya dalın ve yoldaki tüm altın yüzükleri toplamaya çalışın, ancak kuşların, kutuların ve uçakların önüne geçtiğinizden emin olun. Paraşütünü çekerken bullseye ortasına inebilir misin? 5/5 5

Oyunu OYNA

Boomerang All Stars Roket Raket

Boomerang All Stars Roket Raket oyunu oyna, Tüm Yıldızlar Kupası için Boomerang All Stars yarışıyor ama takımı en iyisi olacak mı? Kendi Boomerang takımınızı seçin ve yepyeni futbol oyunları da dahil olmak üzere yedi sansasyonel spor etkinliği boyunca onlara rehberlik etmeye hazır olun! Ekibini afiş tablosunun üstüne getirebilir misin? En sevdiğiniz Boomerang yıldızları, Be Cool, Scooby-Doo, Tom ve Jerry Show, New Looney Tunes, The Happos Ailesi, Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü ve Wacky Races karakterlerini içeren karakterlerle oynayabilir! Oyunlar başlasın!

 

STAR STRIKER

Boomerang All Stars'a yepyeni! Amacınız etrafında hareket eden bir hedefe atış yaparken başka hiçbir şeye benzemeyen bir futbol skoru atağı yapın. Hedef bekçileri geçip en yüksek puanı alabilir misin?

 

SÜPER GOALIE

Boomerang All Stars'a yepyeni! Super Goalie'de, toplardan vuruldukça bir futbol barajını engellemelisiniz. Hiçbirinin seni geçmesine izin vermeyin ve futbolcular gerçekten uçmaya başladığında serin kalmayın!

 

BASKET ZORB

Sepet Zorb bir twist ile basketbol: Kendinizi smaç çarptığınız oyun! En sevdiğin Boomerang karakterlerini içeren topları hedef al ve ağa girebildiğin kadar batmaya çalış. Ne kadar puan kazanabilirsin?

 

PLAJ POGO

Hazır ol, hazırlan, pogo! Bu pogo sopa rölesi yarışında plaj topu plaj top sıçrama. Atlayışınızın açısını ve zamanlamasını dikkatlice seçin ve suya inişten kaçınmaya çalışın!

 

ROKET RAKETİ

Roket Raketinde en yüksek skor için ateş! Hedefe tenis topları vurmaya çalışırken bir roket destekli kaykay sürün. Sadece bowling toplarından kaçındığınızdan emin olun!

 

KAUÇUK HALKA YARIŞI

Dalgalara vurma zamanı! Atlayışlar, engeller ve birkaç looney sürprizleri ile dolu bir vahşi su sahası aşağı bir insansı binmek. Kursu ne kadar hızlı tamamlayabileceğinizi görün ve en yüksek puanı almaya çalışın. İşaretine koy, ıslan!

 

SKY DIVE

Cesurca havada uçmak! Gökyüzü yukarıdan aşağıya dalın ve yoldaki tüm altın yüzükleri toplamaya çalışın, ancak kuşların, kutuların ve uçakların önüne geçtiğinizden emin olun. Paraşütünü çekerken bullseye ortasına inebilir misin?