Ben 10 Su Tankı oyunu

reklam
Ben 10 Su Tankı
Ben 10 Su TankıBen 10 Su Tankı Yetenekleri Taşma kollarını yüksek basınçlı su çekim yeteneğine sahiptir. su akışları, topların gelebilir ya da havaya onu itmek için kullanılır. Su Tankı son derece dayanıklı exo-iskelet vardır ve sualtı nefes alabilir.Su Tankı gücü geliştirdi ve girdaplar sualtı yapabilirsiniz.Ben ten su tankı oyununda sonuna kadar hayatta kalabilmek için,düşmanları yenmek için elinden geleni yapmak zorundasın.Su Tankı ile beraber denizin altında olacaksın.Etrafınızı saran çok sayıda düşman var.Onlar sizi yok etmeden önce onlara saldırarak sen onları yok etmelisin.Bunu yapmak için Space yada Mouseyi kullanın.Su tankını ne kadar çok etrafında döndürerek hızlandırırsan etki gücü artacak.Böylece daha fazla düşman yok ederek sana puan kazandıracaktır.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse- -space-   tuşları ile oynanır. 5/5 12

Oyunu OYNA

Ben 10 Su Tankı

Ben 10 Su Tankı Yetenekleri
Taşma kollarını yüksek basınçlı su çekim yeteneğine sahiptir. su akışları, topların gelebilir ya da havaya onu itmek için kullanılır. Su Tankı son derece dayanıklı exo-iskelet vardır ve sualtı nefes alabilir.Su Tankı gücü geliştirdi ve girdaplar sualtı yapabilirsiniz.
Ben ten su tankı oyununda sonuna kadar hayatta kalabilmek için,düşmanları yenmek için elinden geleni yapmak zorundasın.Su Tankı ile beraber denizin altında olacaksın.Etrafınızı saran çok sayıda düşman var.Onlar sizi yok etmeden önce onlara saldırarak sen onları yok etmelisin.Bunu yapmak için Space yada Mouseyi kullanın.Su tankını ne kadar çok etrafında döndürerek hızlandırırsan etki gücü artacak.Böylece daha fazla düşman yok ederek sana puan kazandıracaktır.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.