Ben 10 Gri Madde oyunu

reklam
Ben 10 Gri Madde
Ben 10 Gri Madde Ben 10 Gri MaddeGri Madde, ikinci zekâsını, gizleyen, sadece beş santim boyunda gri tenli, kurbağa gibi, iki ayaklı yabancıdır. Gri Madde yedek parçalardan neredeyse her şeyi oluşturmak ve bir bakışta herhangi bir cihazın işlevini çıkarabilme yeteneğine sahiptir. Bu yetenek daha önce hiç görmemiştir.Bir uzaylı yaratık derisinin altında sinir kümeleri konumunu belirlerken, aynı zamanda organik organizmalar kadar uzanır. Gri Madde büyüklüğü onu küçük alanlarda sıkmak ve o duvarlar derisindeki minik vantuz sayesinde tırmanmaya sağlar.Gri Madde keskin dişleri vardır ve onun sümüklü cilt kapmak için onu zorlaştırır. Gri Maddenin  boyutu savaş için onu elverişsiz hale getirir.Gri Madde  karakterini tanıttıktan sonra sırada onunla keyif dolu Gri Madde zıplat oyununu oynamaya geldi.Oyunu aynı zamanda mobil platformlarda da oynayabilirsiniz.Hız ve dikkat gerektiren oyunda Gri Maddeyi suya düşürmeden nesnelerin üzerinde zıplatman gerekiyor.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -mouse-   tuşları ile oynanır. 5/5 3

Oyunu OYNA

Ben 10 Gri Madde

Ben 10 Gri Madde
Gri Madde, ikinci zekâsını, gizleyen, sadece beş santim boyunda gri tenli, kurbağa gibi, iki ayaklı yabancıdır. Gri Madde yedek parçalardan neredeyse her şeyi oluşturmak ve bir bakışta herhangi bir cihazın işlevini çıkarabilme yeteneğine sahiptir. Bu yetenek daha önce hiç görmemiştir.Bir uzaylı yaratık derisinin altında sinir kümeleri konumunu belirlerken, aynı zamanda organik organizmalar kadar uzanır. Gri Madde büyüklüğü onu küçük alanlarda sıkmak ve o duvarlar derisindeki minik vantuz sayesinde tırmanmaya sağlar.Gri Madde keskin dişleri vardır ve onun sümüklü cilt kapmak için onu zorlaştırır. Gri Maddenin  boyutu savaş için onu elverişsiz hale getirir.
Gri Madde  karakterini tanıttıktan sonra sırada onunla keyif dolu Gri Madde zıplat oyununu oynamaya geldi.Oyunu aynı zamanda mobil platformlarda da oynayabilirsiniz.Hız ve dikkat gerektiren oyunda Gri Maddeyi suya düşürmeden nesnelerin üzerinde zıplatman gerekiyor.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.   tuşları ile oynanır.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar