Angry Birds Toons oyunu

reklam
Angry Birds Toons
Angry Birds ToonsAngry Birds Toons,cartoon network çizgi film kanalında kısa bölümler halinde yayımlanan Angry Birds Toons çizgi film kahramanlarını tanımaya ne dersiniz? Red Kırmızı Kuş  En kızgın kuştur ve kuşların lideridir. O, ne pahasına olursa olsun yumurtaları korur. Chuck Sarı Kuş Redin en sadık arkadaşı ve en hızlısıdır. Matilda Beyaz Kuş Doğayı sever ve sorunlara barışçıl çözümler bulmaya çalışır. Sevdiği şeyler var olma gücünü kaybedince zihin iradesini kaybeder. The Blues Jay, Jake ve Jim Mavi Kuş(larKuşlar arasında en küçükleridir.Onlar şaka yapmayı sever, bazen de sorumsuz davranırlar. Bomb Siyah Kuş Bazen iradesini kaybedince patlar fakat patlama özelliğini iradesinde kullanmayı sever. Terence Büyük kırmızı kuş Domuzlar Terenceyi korkutucu bulur. Kimse ile konuşmaz ve aklından geçeni kimse bilmez. Bubbles Şişen Kuş Şeker yemeyi sever. Bazen kral domuzla şekerler için kavga ederler.Angry Birds Toons çizgi dizisinin bu komik ve eğlenceli karakterleri ile oyun oynamaya ne dersiniz?Sizler için hazırladığımız Angry Birds Toons oyununda size kırmızı en sinirli olan kulş eşlik edecek.Elinde taşıdığı silah ile kötü domuzcukları yok etmeye çalışıyor.Kızgı kuşu yön tuşları ile hareket ettirip boşluk tuşu ile ateş etmesini sağlayacaksınız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. -yon- -a- -w- -s- -d- -space-   tuşları ile oynanır. 10/5 1

Oyunu OYNA

Angry Birds Toons

Angry Birds Toons,cartoon network çizgi film kanalında kısa bölümler halinde yayımlanan Angry Birds Toons çizgi film kahramanlarını tanımaya ne dersiniz?
Red Kırmızı Kuş  En kızgın kuştur ve kuşların lideridir. O, ne pahasına olursa olsun yumurtaları korur.
Chuck Sarı Kuş Redin en sadık arkadaşı ve en hızlısıdır.
Matilda Beyaz Kuş Doğayı sever ve sorunlara barışçıl çözümler bulmaya çalışır. Sevdiği şeyler var olma gücünü kaybedince zihin iradesini kaybeder.
The Blues Jay, Jake ve Jim Mavi Kuş(larKuşlar arasında en küçükleridir.Onlar şaka yapmayı sever, bazen de sorumsuz davranırlar.
Bomb Siyah Kuş Bazen iradesini kaybedince patlar fakat patlama özelliğini iradesinde kullanmayı sever.
Terence Büyük kırmızı kuş Domuzlar Terenceyi korkutucu bulur. Kimse ile konuşmaz ve aklından geçeni kimse bilmez.
Bubbles Şişen Kuş Şeker yemeyi sever. Bazen kral domuzla şekerler için kavga ederler.
Angry Birds Toons çizgi dizisinin bu komik ve eğlenceli karakterleri ile oyun oynamaya ne dersiniz?Sizler için hazırladığımız Angry Birds Toons oyununda size kırmızı en sinirli olan kulş eşlik edecek.Elinde taşıdığı silah ile kötü domuzcukları yok etmeye çalışıyor.Kızgı kuşu yön tuşları ile hareket ettirip boşluk tuşu ile ateş etmesini sağlayacaksınız.oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. A W S D   tuşları ile oynanır.