Zaman Cadısı oyunu

reklam
Zaman Cadısı
Zaman CadısıZaman Cadısı oyunu, Zaman cadısı oyna  zamanı çarpıtma gücüne sahip bir cadıyı kontrol ettiğiniz bir bulmaca platform oyunudur. Düşmanlardan kaçmasına ve engelleri aşmasına yardımcı olmak için bu gücü akıllıca kullanın. Masaüstü: -A, D veya yön tuşlarını hareket ettirmek. -W, H, Yukarı Ok tuşu veya atlamak için boşluk çubuğu. -V, Y, I veya Zamanı Bozmak için Boşluk. Mobil: -Dokunmatik kontroller.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Zaman Cadısı

Zaman Cadısı oyunu, Zaman cadısı oyna  zamanı çarpıtma gücüne sahip bir cadıyı kontrol ettiğiniz bir bulmaca platform oyunudur. Düşmanlardan kaçmasına ve engelleri aşmasına yardımcı olmak için bu gücü akıllıca kullanın.

Masaüstü: -A, D veya yön tuşlarını hareket ettirmek. -W, H, Yukarı Ok tuşu veya atlamak için boşluk çubuğu. -V, Y, I veya Zamanı Bozmak için Boşluk. Mobil: -Dokunmatik kontroller.   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar