Süper Mario Mısır Yıldızları oyunu

reklam
Süper Mario Mısır Yıldızları
Süper Mario Mısır YıldızlarıSüper Mario Mısır Yıldızları oyunu oyna Super Mario Egypt Stars, zorluklarla dolu 7 seviye içeren, hayran yapımı bir hmtl5 oyunudur. Eylem, eski Mısır da kayıp bir piramidin içinde gerçekleşir ve her seviye, gizli kapıları açmak ve daha fazla ilerlemek için karakterinizin tüm gizli Shine sprite larını ortaya çıkarmasını gerektirir. Her aşamada tüm paraları toplayarak, kendinize 8. seviyedeki büyük Boss aka Bowser ile uğraşırken kullanışlı olabilecek ekstra bir canlı verirsiniz, ayrıca her dünyayı keşfederken yakından bakmayı da unutmayın. fark edilmek.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  10/5 1

Oyunu OYNA

Süper Mario Mısır Yıldızları

Süper Mario Mısır Yıldızları oyunu oyna Super Mario Egypt Stars, zorluklarla dolu 7 seviye içeren, hayran yapımı bir hmtl5 oyunudur. Eylem, eski Mısır da kayıp bir piramidin içinde gerçekleşir ve her seviye, gizli kapıları açmak ve daha fazla ilerlemek için karakterinizin tüm gizli Shine sprite larını ortaya çıkarmasını gerektirir.

Her aşamada tüm paraları toplayarak, kendinize 8. seviyedeki büyük Boss aka Bowser ile uğraşırken kullanışlı olabilecek ekstra bir canlı verirsiniz, ayrıca her dünyayı keşfederken yakından bakmayı da unutmayın. fark edilmek.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.