Süper Kahramanlar Yarışıyor oyunu

reklam
Süper Kahramanlar Yarışıyor
Süper Kahramanlar YarışıyorSüper Kahramanlar Yarışıyor oyunu oyna Bonusları ve farklı silahları toplayan spor arabanızla pistte yarışacağınız harika bir oyun. Rakiplerinizi haritada yok edin ve bitiş çizgisine önce ulaşın. Doğru bonusu toplamayı başarırsanız, bir robota dönüşebilirsiniz. Herkese içinizde ne olduğunu ve bir yarışçı olarak neler yapabileceğinizi gösterin. Kolay olmayacak, ama eğlenceli olacak! Rakiplerinize karşı kullanabileceğiniz çeşitli karakterler, arabalar, parkurlar ve özel güçler içeren tam donanımlı bir karting oyunu. Yarışları kazanarak ve özel görevleri tamamlayarak puan kazanın ve sürücünüzü süper kahraman seviyelerine yükseltin. Çizgi film benzeri özelliklere ve muhteşem aksiyona sahip dönüştürülebilir bir arabada yarışın. Yarışın içinde sizi temsil etmesi için en sevdiğiniz kahramanı seçerek başlayın. Mutlu Süpermen, her arabanın kendilerini gerçek robotlara dönüştürmesine ve kader yarışını kazanma yolundaki tüm engelleri ve rakipleri yok etmesine izin verir. Beş tür süper kahraman vardır - Mutlu, Tatlım, Dikkatsiz, İnanç ve Dikkatli - hepsi dönüştürülebilir arabalardır. Her süper kahraman dönüşümü arabasına özgü özel enerji artışı ve özel becerilerle inişli çıkışlı eğlenceli sürüşler olacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Süper Kahramanlar Yarışıyor

Süper Kahramanlar Yarışıyor oyunu oyna Bonusları ve farklı silahları toplayan spor arabanızla pistte yarışacağınız harika bir oyun. Rakiplerinizi haritada yok edin ve bitiş çizgisine önce ulaşın. Doğru bonusu toplamayı başarırsanız, bir robota dönüşebilirsiniz. Herkese içinizde ne olduğunu ve bir yarışçı olarak neler yapabileceğinizi gösterin. Kolay olmayacak, ama eğlenceli olacak! Rakiplerinize karşı kullanabileceğiniz çeşitli karakterler, arabalar, parkurlar ve özel güçler içeren tam donanımlı bir karting oyunu. Yarışları kazanarak ve özel görevleri tamamlayarak puan kazanın ve sürücünüzü süper kahraman seviyelerine yükseltin. Çizgi film benzeri özelliklere ve muhteşem aksiyona sahip dönüştürülebilir bir arabada yarışın.

Yarışın içinde sizi temsil etmesi için en sevdiğiniz kahramanı seçerek başlayın. Mutlu Süpermen, her arabanın kendilerini gerçek robotlara dönüştürmesine ve kader yarışını kazanma yolundaki tüm engelleri ve rakipleri yok etmesine izin verir. Beş tür süper kahraman vardır - Mutlu, Tatlım, Dikkatsiz, İnanç ve Dikkatli - hepsi dönüştürülebilir arabalardır. Her süper kahraman dönüşümü arabasına özgü özel enerji artışı ve özel becerilerle inişli çıkışlı eğlenceli sürüşler olacak.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.