Recep İvedik ile Ağaç Kes oyunu

reklam
Recep İvedik ile Ağaç Kes
Recep İvedik ile Ağaç KesRecep İvedik ile Ağaç oyunu oyna,Kes Boşta Chopper ağaçları doğrama hakkında mükemmel bir oyundur! Bu, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz fantastik bir boş oyun - bilgisayarınızı bırakabilir ve istediğiniz zaman oyuna geri dönebilirsiniz! Basit bir oduncuyu kontrol edersin ve işin mümkün olduğu kadar çok ağaç kesmek. İstediğiniz ağaçlardan herhangi birini seçebilir ve onları kesmek için üzerlerine tıklamanız gerekir. Ağaçları keserken para kazanırsınız - odunlarınızı ve kesme yeteneklerinizi geliştirmek için yükseltmeleri satın almak için bu parayı kullanabilirsiniz. Ayarlanan aralıklarda, kesilmesi daha uzun sürecek daha sert bir başlık ağacı görünecektir. Bu oyun ilerleyicidir ve maliyetinizin yükseldiği her bir yükseltme, bir sonraki fiyatın değerini artıracaktır. Nihai oduncuyu yaratabilir misin? oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Recep İvedik ile Ağaç Kes

Recep İvedik ile Ağaç oyunu oyna,Kes Boşta Chopper ağaçları doğrama hakkında mükemmel bir oyundur! Bu, boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz fantastik bir boş oyun - bilgisayarınızı bırakabilir ve istediğiniz zaman oyuna geri dönebilirsiniz! Basit bir oduncuyu kontrol edersin ve işin mümkün olduğu kadar çok ağaç kesmek. İstediğiniz ağaçlardan herhangi birini seçebilir ve onları kesmek için üzerlerine tıklamanız gerekir.

Ağaçları keserken para kazanırsınız - odunlarınızı ve kesme yeteneklerinizi geliştirmek için yükseltmeleri satın almak için bu parayı kullanabilirsiniz. Ayarlanan aralıklarda, kesilmesi daha uzun sürecek daha sert bir başlık ağacı görünecektir. Bu oyun ilerleyicidir ve maliyetinizin yükseldiği her bir yükseltme, bir sonraki fiyatın değerini artıracaktır. Nihai oduncuyu yaratabilir misin? oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar