Kissy Missy ve Huggy Wuggy oyunu

reklam
Kissy Missy ve Huggy Wuggy
Kissy Missy ve Huggy WuggyKissy Missy ve Huggy Wuggy oyununda iki sevgi dolu kalbin macerası. Bu, her yaş için heyecan verici bir oyundur. Ateş ve Su oyununun bir analogu. Tüm mücevherleri toplayın, düğmelere basarak birbirinize yardım edin, asansörleri çalıştırın ve bu zorlu yolun sonuna kadar birlikte yürüyün. Unutma, Kissy Missy ateşli sulardan geçebilir ama mavi rezervuarlar onun için ölümcül. Ama Huggy Wuggy nin tam tersi var. İyi oyunlar ve iyi şanslar! Oyun, aşağıdaki kontrollerle çeşitli zorluk seviyelerinde oluşur: Akıllı Telefon/Tablet: Dokunmatik kontrollü PC: Hareket - klavye okları, karakter değiştirme - boşluk çubuğu  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Kissy Missy ve Huggy Wuggy

Kissy Missy ve Huggy Wuggy oyununda iki sevgi dolu kalbin macerası. Bu, her yaş için heyecan verici bir oyundur. Ateş ve Su oyununun bir analogu. Tüm mücevherleri toplayın, düğmelere basarak birbirinize yardım edin, asansörleri çalıştırın ve bu zorlu yolun sonuna kadar birlikte yürüyün. Unutma, Kissy Missy ateşli sulardan geçebilir ama mavi rezervuarlar onun için ölümcül. Ama Huggy Wuggy nin tam tersi var. İyi oyunlar ve iyi şanslar!

Oyun, aşağıdaki kontrollerle çeşitli zorluk seviyelerinde oluşur: Akıllı Telefon/Tablet: Dokunmatik kontrollü PC: Hareket - klavye okları, karakter değiştirme - boşluk çubuğu  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
.
İlgili Oyunlar