FNF İki Kişilik oyunu

reklam
FNF İki Kişilik
FNF İki KişilikFriday Night Funkin 2 kişilik mod burada :) Arkadaşlarınızla aynı bilgisayardan oynama fırsatı bulacağınız ünlü Friday Night Funkin oyununun en çok istenen modlarından birini yayınladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz, bu sayede hanginizin daha iyi olduğunu görebilirsiniz. oyun. Yeni başlayanlar için bu modun tek oyunculu olarak da oynanabileceğini bilmelisiniz ve bu bölümde ilk dört haftayı deneme fırsatınız olacak: 1. Hafta: Baba Sevgili 2. Hafta: Ürkütücü Ay 3. Hafta: Piko 4. Hafta: Annem Öldürmeli Multiplayer versiyonunda (İki oyuncu) istediğiniz kişi olabilmeniz için daha fazla karakter seçebileceksiniz. Hangi karakterin rakibiniz bile olmak istediğini seçebileceksiniz, ardından oynamak istediğiniz zorluk seviyesini seçmeniz gerekecek ve bu bölümde 5 farklı zorluk seviyesi arasından seçim yapma şansına sahip olacaksınız. : Kolay, Orta, Zor, Deli Oyundaki şarkılar rastgele sunulacak, ancak oyunun hangi şarkıyı istediğinizi seçebileceğiniz bir güncellemesi üzerinde çalışıyoruz. 2 oyuncu modunda eğlence başka bir seviyede İki oyunculu mod çok daha eğlenceli çünkü arkadaşlarınıza, okul arkadaşlarınıza ve hatta dayanamayacağınız insanlara Boyfriend, Daddy Dearest, Spooky, Month, Pico, Mommy Must ile ritim dans maçında meydan okuyabileceksiniz. Cinayet, Kız Arkadaş, Tankçı bu oyunda onlardan daha iyi olduğunu onlara kanıtlayabilirsin. Gördüğünüz gibi, dans pistinde verdiğiniz her savaş not edilecek ve sonunda, sol üstte, hanginizin daha iyi skora sahip olduğunu görebileceksiniz (oyuncu 1 veya oyuncu 2). Aynı zamanda, hangisinin size en uygun olduğunu görebilmeniz için başlangıçta seçtiğiniz karakteri değiştirme fırsatınız olduğunu bilmeniz gerekecek. Play-Games.com ekibi, ilk zorluk seviyesini denemenizi ve bununla başa çıkarsanız, bir sonrakine geçmenizi ve ardından bu oyunda daha iyi ve daha iyi olmanız için tüm zorluk seviyelerini geçmenizi önerir. Seçtiğiniz zorluk derecesine bağlı olarak oyunun hızının artacağını fark edeceksiniz, bu da ekranın altından gelen okların ekranın üst kısmına daha hızlı ve daha hızlı hareket etmesini sağlıyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 22

Oyunu OYNA

FNF İki Kişilik

Friday Night Funkin 2 kişilik mod burada :) Arkadaşlarınızla aynı bilgisayardan oynama fırsatı bulacağınız ünlü Friday Night Funkin oyununun en çok istenen modlarından birini yayınladığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz, bu sayede hanginizin daha iyi olduğunu görebilirsiniz. oyun. Yeni başlayanlar için bu modun tek oyunculu olarak da oynanabileceğini bilmelisiniz ve bu bölümde ilk dört haftayı deneme fırsatınız olacak:

1. Hafta: Baba Sevgili

2. Hafta: Ürkütücü Ay

3. Hafta: Piko

4. Hafta: Annem Öldürmeli

Multiplayer versiyonunda (İki oyuncu) istediğiniz kişi olabilmeniz için daha fazla karakter seçebileceksiniz. Hangi karakterin rakibiniz bile olmak istediğini seçebileceksiniz, ardından oynamak istediğiniz zorluk seviyesini seçmeniz gerekecek ve bu bölümde 5 farklı zorluk seviyesi arasından seçim yapma şansına sahip olacaksınız. : Kolay, Orta, Zor, Deli Oyundaki şarkılar rastgele sunulacak, ancak oyunun hangi şarkıyı istediğinizi seçebileceğiniz bir güncellemesi üzerinde çalışıyoruz.

2 oyuncu modunda eğlence başka bir seviyede İki oyunculu mod çok daha eğlenceli çünkü arkadaşlarınıza, okul arkadaşlarınıza ve hatta dayanamayacağınız insanlara Boyfriend, Daddy Dearest, Spooky, Month, Pico, Mommy Must ile ritim dans maçında meydan okuyabileceksiniz. Cinayet, Kız Arkadaş, Tankçı bu oyunda onlardan daha iyi olduğunu onlara kanıtlayabilirsin. Gördüğünüz gibi, dans pistinde verdiğiniz her savaş not edilecek ve sonunda, sol üstte, hanginizin daha iyi skora sahip olduğunu görebileceksiniz (oyuncu 1 veya oyuncu 2). Aynı zamanda, hangisinin size en uygun olduğunu görebilmeniz için başlangıçta seçtiğiniz karakteri değiştirme fırsatınız olduğunu bilmeniz gerekecek. Play-Games.com ekibi, ilk zorluk seviyesini denemenizi ve bununla başa çıkarsanız, bir sonrakine geçmenizi ve ardından bu oyunda daha iyi ve daha iyi olmanız için tüm zorluk seviyelerini geçmenizi önerir. Seçtiğiniz zorluk derecesine bağlı olarak oyunun hızının artacağını fark edeceksiniz, bu da ekranın altından gelen okların ekranın üst kısmına daha hızlı ve daha hızlı hareket etmesini sağlıyor.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar