Uçan Arabalar İki Kişilik oyunu

reklam
Uçan Arabalar İki Kişilik
Uçan Arabalar İki KişilikUçan Arabalar İki Kişilik oyunu oyna Flying Cars Era oyunu ile yeni nesil uçan araba oyunlarına geçmeye hazır olun! Muhteşem ve çok uzun bir macera sizi bekliyor. Oyun üç oyun modundan oluşmaktadır. Bu modlar Serbest Sürüş, Meydan Okuma ve Yarış tır. Bu modların hepsini ister 1 oyuncu ister 2 oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda size eşlik edecek beş uçan araba var ve bunlardan üçünü oyun içi elmaslarla satın alabileceksiniz. Oyununuzu daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, arkadaşınızı aramanızı ve oyunu iki kişilik oyun modunda oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tek oynuyorsanız: Hareket ettirin: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "SOL-SHIFT" El freni: "BOŞLUK" Araba konumunu sıfırlayın: "R" Geriye bakın: "B" İki oyuncuyla oynuyorsanız : Oyuncu 1: Hareket: "OK TUŞLARI" NOS: "SAĞ VİTES" El freni: "P" Araba konumunu sıfırla: "O" Geriye bak: "L" Oyuncu 2: Hareket: "W,A,S,D" NOS: "LEFT-SHIFT" El freni: "SPACE" Araba konumunu sıfırla: "R" Geriye bak: "T"   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 2

Oyunu OYNA

Uçan Arabalar İki Kişilik

Uçan Arabalar İki Kişilik oyunu oyna Flying Cars Era oyunu ile yeni nesil uçan araba oyunlarına geçmeye hazır olun! Muhteşem ve çok uzun bir macera sizi bekliyor. Oyun üç oyun modundan oluşmaktadır. Bu modlar Serbest Sürüş, Meydan Okuma ve Yarış tır. Bu modların hepsini ister 1 oyuncu ister 2 oyuncu olarak oynayabilirsiniz. Bu oyunda size eşlik edecek beş uçan araba var ve bunlardan üçünü oyun içi elmaslarla satın alabileceksiniz. Oyununuzu daha eğlenceli hale getirmek istiyorsanız, arkadaşınızı aramanızı ve oyunu iki kişilik oyun modunda oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Tek oynuyorsanız: Hareket ettirin: "W,A,S,D" veya "OK TUŞLARI" NOS: "SOL-SHIFT" El freni: "BOŞLUK" Araba konumunu sıfırlayın: "R" Geriye bakın: "B" İki oyuncuyla oynuyorsanız : Oyuncu 1: Hareket: "OK TUŞLARI" NOS: "SAĞ VİTES" El freni: "P" Araba konumunu sıfırla: "O" Geriye bak: "L" Oyuncu 2: Hareket: "W,A,S,D" NOS: "LEFT-SHIFT" El freni: "SPACE" Araba konumunu sıfırla: "R" Geriye bak: "T"   puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.