Tank Simülatörü oyunu

reklam
3D Tank Simülatörü
Tank SimülatörüTank Simülatörü oyunu oyna Araçlar Simülatörü, farklı muhteşem araçların direksiyonuna geçme şansına sahip olmanızı sağlar. Hiç bir tank da dahil olmak üzere muhteşem araçlardan oluşan bir koleksiyona sınırsız ücretsiz erişime sahip olmayı hayal ettiniz mi? İşte işte şansınız, etrafta gezinin ve bu muhteşem seçeneklerden bazılarıyla uğraşırken eğlenirken istediğiniz gibi yapın.Toplamda seçim yapabileceğiniz yedi araç var, bu yüzden sizi eğlendirecek birçok seçenek var. Oynayacağınız üç farklı alanınız olduğu için arazileri keşfedin. Araçların ayarlarını da özelleştirebildiğiniz için tam kontrolünüz var.  Kontroller Taşı / sürücüsü: WASD veya ok tuşları Kamerayı değiştir: C Aracı girin / değiştirin: V El freni: Boşluk çubuğu Römork ekle: T oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 3

Oyunu OYNA

Tank Simülatörü

Tank Simülatörü oyunu oyna Araçlar Simülatörü, farklı muhteşem araçların direksiyonuna geçme şansına sahip olmanızı sağlar. Hiç bir tank da dahil olmak üzere muhteşem araçlardan oluşan bir koleksiyona sınırsız ücretsiz erişime sahip olmayı hayal ettiniz mi? İşte işte şansınız, etrafta gezinin ve bu muhteşem seçeneklerden bazılarıyla uğraşırken eğlenirken istediğiniz gibi yapın.Toplamda seçim yapabileceğiniz yedi araç var, bu yüzden sizi eğlendirecek birçok seçenek var. Oynayacağınız üç farklı alanınız olduğu için arazileri keşfedin. Araçların ayarlarını da özelleştirebildiğiniz için tam kontrolünüz var. 

Kontroller Taşı / sürücüsü: WASD veya ok tuşları Kamerayı değiştir: C Aracı girin / değiştirin: V El freni: Boşluk çubuğu Römork ekle: T oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.