Ordu Kargo Kamyonu oyunu

reklam
3D Ordu Kargo Kamyonu

Oyunu OYNA

Ordu Kargo Kamyonu

Ordu Kargo Kamyonu,Ordu Kargo Kamyonu oyunu oyna,Ordu Kargo Kamyonu Simülatörü,Ordu Kargo Kamyon Sürücü askeri bir tema ile eğlenceli bir sürüş oyunu. Askeri malzemelerden siz sorumlusunuz ve asker ve askeri personelin ihtiyaç duydukları her şeye sahip olmasını sağlamak için kamyonunuzu sürmeniz ve silah, medi-kit ve yiyecek gibi çeşitli hayati malzemeleri teslim etmelisiniz! Arazi zordur ve diğer engebeli yolları ve tehlikeli manzaralardan geçmelisiniz.

Arazi fethetmek ve bu hayati malları hedeflerine ulaştırmak için inanılmaz sürüş becerilerinizi kullanın. Kasaların herhangi birinin kamyonunuzdan düşmesine izin vermekten kaçının ve deneyin, aksi takdirde seviyeyi yeniden başlatmanız gerekecektir. Her görevi yerine getirebilir ve yeteneklerinizi bir ordu kargo kamyonu sürücüsü olarak ispatlayabilir misiniz?

Bir dağ yolunda serin kamyon teslim oyun seti,Teslim edilecek farklı kargolar,Seviyeyi tamamla ve yeni kamyon almak için onları kullan.

Kontroller,Hızlandırmak için W veya yukarı ok,Fren kullanmak için S veya aşağı,Sola gitmek için A veya sol ok,D sağa veya sağa ok sağa,El freni kullanmak için boşluk çubuğu,Kamera değiştirmek için C,Sürüş Oyunları Ordu Kargo Kamyon Sürücüsü oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar