Modern Araba Yarışı oyunu

reklam
3D Modern Araba Yarışı
Modern Araba YarışıAraba oyunları sever misiniz? Bugün senin için mükemmel bir oyunumuz var. Büyüleyici manzaraların ve HD grafiklerin keyfini çıkarın. Şehrin bilinmeyen yerlerini sürün ve keşfedin. * Aracınızı değiştirin ve güçlendirin! * En hızlı olanlar en iyi arabaları hak eder. Oyunda, yüksek performanslı 12 spor otomobiliniz olabilir, klasik otomobilleri sürebilir ve ayrıca otomobilinizin direksiyon sistemini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Değişken egzoz dumanları da unutulmamalıdır. * Büyük işler sizi bekliyor! * Şehirde, ücretsiz sürüşün yanı sıra, sizi bekleyen birçok görev var, şoför. Her görevden sonra para biriktirebilir ve şehrin bilinmeyen caddelerinde dolaşmak için yeni şeyler veya yeni arabalar satın alabilirsiniz. Oyunda sokaklarda da büyük trafik var, ancak bir süre yalnız kalmak istiyorsanız, limana gidip kendi kendine sürüklenmeyi deneyebilirsiniz. İyi eğlenceler. 5/5 4

Oyunu OYNA

Modern Araba Yarışı

Araba oyunları sever misiniz? Bugün senin için mükemmel bir oyunumuz var. Büyüleyici manzaraların ve HD grafiklerin keyfini çıkarın. Şehrin bilinmeyen yerlerini sürün ve keşfedin. 

* Aracınızı değiştirin ve güçlendirin! * En hızlı olanlar en iyi arabaları hak eder. Oyunda, yüksek performanslı 12 spor otomobiliniz olabilir, klasik otomobilleri sürebilir ve ayrıca otomobilinizin direksiyon sistemini zevkinize göre değiştirebilirsiniz. Değişken egzoz dumanları da unutulmamalıdır. 

* Büyük işler sizi bekliyor! * Şehirde, ücretsiz sürüşün yanı sıra, sizi bekleyen birçok görev var, şoför. Her görevden sonra para biriktirebilir ve şehrin bilinmeyen caddelerinde dolaşmak için yeni şeyler veya yeni arabalar satın alabilirsiniz. Oyunda sokaklarda da büyük trafik var, ancak bir süre yalnız kalmak istiyorsanız, limana gidip kendi kendine sürüklenmeyi deneyebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar