Hız Sayma 3D oyunu

Oyun ››Araba ›› Hız Sayma 3D
reklam
Hız Sayma 3D
Hız Sayma 3DHız Sayma 3D oyunu, Hız Sayma 3D oyna,Arabanızın hız göstergesindeki tüm hız rekorlarını kırmanız gereken aşırı "Hız Sayma 3D" oyununa hoş geldiniz! Bugün, sizi sürüş hislerinden uzaklaştıracak bir yüksek hız yarışına katılacaksınız. Hızlı bir sürüşe dalmaya hazır mısınız? O zaman arabanızda azot oksit olduğunu hayal edin, bu yüzden arabaya binin ve tüm rayları fethedin. Her seviyede, doğru kapıdan geçmeniz gerekir. Arabanızı hızlandıracaklar. Mavi kapıdan geçerken hızınız artacaktır. Yolda dur işaretleri ve kullanılmayan lastikler gibi bazı engeller var. Etraflarından dolaşmalısınız çünkü onlarla çarpıştığınızda hemen yavaşlayacaksınız. Bu nedenle, kazanmak için çok hareketli ve dikkatli olmanız gerekir. Yol boyunca yeni arabalar satın alabileceğiniz paraları toplayın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.  5/5 1

Oyunu OYNA

Hız Sayma 3D

Hız Sayma 3D oyunu, Hız Sayma 3D oyna,Arabanızın hız göstergesindeki tüm hız rekorlarını kırmanız gereken aşırı "Hız Sayma 3D" oyununa hoş geldiniz! Bugün, sizi sürüş hislerinden uzaklaştıracak bir yüksek hız yarışına katılacaksınız. Hızlı bir sürüşe dalmaya hazır mısınız? O zaman arabanızda azot oksit olduğunu hayal edin, bu yüzden arabaya binin ve tüm rayları fethedin.

Her seviyede, doğru kapıdan geçmeniz gerekir. Arabanızı hızlandıracaklar. Mavi kapıdan geçerken hızınız artacaktır. Yolda dur işaretleri ve kullanılmayan lastikler gibi bazı engeller var. Etraflarından dolaşmalısınız çünkü onlarla çarpıştığınızda hemen yavaşlayacaksınız. Bu nedenle, kazanmak için çok hareketli ve dikkatli olmanız gerekir. Yol boyunca yeni arabalar satın alabileceğiniz paraları toplayın.  puan toplayın ve arkadaşlarınızla paylaşın   oyun skorunuzu yorumlarda paylaşın  oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar