Cesaret Sürüşü oyunu

reklam
3D Cesaret Sürüşü
Cesaret SürüşüDare-DriftMuhteşem sürüklenme eylemi için serin supercarların içine adım atın. Bir zaman deneme tarzı yarışından veya basit bir devre yarışından birini seçin. Artefakt istihbarat sürücüleri ile boyun yanına gidin.   Yarış yaparken, ekstra puan kazanmak için köşelerin arasından sıyrılabilir. Bazı şaşırtıcı püf noktaları çıkarmaya çalışın. Irkları tamamlarken, nakit para kazanıyorsunuz - bu parayı, arabalarınız için yükseltmeler satın almak ve ayrıca yeni ve geliştirilmiş araçlar satın almak için kullanabilirsiniz.   Sürüş ve sürüklenme becerilerini bugün Dare Drift de test edin.   Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.   Talimat: Sürüş için WASD veya ok tuşları  Respawn girmek için  Shift  tuşuna basarak duraklatma menüsünü açmak için nitro Esc kullanın 10/5 1

Oyunu OYNA

Cesaret Sürüşü

Dare-DriftMuhteşem sürüklenme eylemi için serin supercarların içine adım atın. Bir zaman deneme tarzı yarışından veya basit bir devre yarışından birini seçin. Artefakt istihbarat sürücüleri ile boyun yanına gidin.

 

Yarış yaparken, ekstra puan kazanmak için köşelerin arasından sıyrılabilir. Bazı şaşırtıcı püf noktaları çıkarmaya çalışın. Irkları tamamlarken, nakit para kazanıyorsunuz - bu parayı, arabalarınız için yükseltmeler satın almak ve ayrıca yeni ve geliştirilmiş araçlar satın almak için kullanabilirsiniz.

 

Sürüş ve sürüklenme becerilerini bugün Dare Drift de test edin.

 

Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.

 

Talimat:

Sürüş için WASD veya ok tuşları 

Respawn girmek için 

Shift 

tuşuna basarak duraklatma menüsünü açmak için nitro Esc kullanın

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar