Burnout Drift 3 oyunu

Oyun ››Araba ›› Burnout Drift 3
reklam
3D Burnout Drift 3
Burnout Drift 3Burnout Drift 3 oyunu oyna Seaport Max, bu harika araba yarışı oyununun üçüncü taksitidir. Bu bölümde, sürüş becerinizi muazzam ve yoğun bir limanda test etmelisiniz. Liman, denemeniz ve kaçınmanız gereken konteynerler, gemiler, vinçler ve diğer engellerle doludur. Limandan geçmeye başlamadan önce aracınızı özelleştirebilirsiniz - rengini değiştirebilir ve ayrıca sürüş tarzınıza uygun şekilde yol tutuşunu ince ayar yapabilirsiniz. Bir kez takılıp özelleştirildikten sonra yarışa ve sürüklenmeye başlayabilirsiniz! Kontroller basittir - hızlandırmak, kırmak ve sola ve sağa döndürmek için WASD tuşlarını kullanın ve bir el freni dönüşü yapmak için boşluk çubuğunu kullanın. Mümkün olduğunca çok sayıda serin kaymayı gerçekleştirmeye çalışın ve sürüş becerilerinizi deniz limanında gösterin - zaman sınırına dikkat edin ve mümkün olduğunca fazla para kazanın! Kontroller Sürmek için WASD veya ok tuşları El freni kullanmak için boşluk çubuğu Kamera görünümünü değiştirmek için C oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 4

Oyunu OYNA

Burnout Drift 3

Burnout Drift 3 oyunu oyna Seaport Max, bu harika araba yarışı oyununun üçüncü taksitidir. Bu bölümde, sürüş becerinizi muazzam ve yoğun bir limanda test etmelisiniz. Liman, denemeniz ve kaçınmanız gereken konteynerler, gemiler, vinçler ve diğer engellerle doludur. Limandan geçmeye başlamadan önce aracınızı özelleştirebilirsiniz - rengini değiştirebilir ve ayrıca sürüş tarzınıza uygun şekilde yol tutuşunu ince ayar yapabilirsiniz.

Bir kez takılıp özelleştirildikten sonra yarışa ve sürüklenmeye başlayabilirsiniz! Kontroller basittir - hızlandırmak, kırmak ve sola ve sağa döndürmek için WASD tuşlarını kullanın ve bir el freni dönüşü yapmak için boşluk çubuğunu kullanın. Mümkün olduğunca çok sayıda serin kaymayı gerçekleştirmeye çalışın ve sürüş becerilerinizi deniz limanında gösterin - zaman sınırına dikkat edin ve mümkün olduğunca fazla para kazanın!

Kontroller Sürmek için WASD veya ok tuşları El freni kullanmak için boşluk çubuğu Kamera görünümünü değiştirmek için C

oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar