Asphalt 9 Legends oyunu

reklam
3D Asphalt 9 Legends Oyunu
Asphalt 9 Legends OyunuAsphalt 9 Legends Oyunu Asphalt oyununda dünyanın en prestijli 50 arabası ile kariyer ve çok oyunculu yarışlara katılıyorsunuz. Sadece efsanelerin katıldığı zorlu yarışlara gireceksiniz, hazırlanın Mobil platformda en çok indirilip oynanan araba yarışı oyunu Asphalt’ın geliştiricisi Gameloft’tan beklediğimiz oyun nihayet geldi. Asphalt 8: Airborne sonrası farklı stil yarış oyunlarıyla karşımıza çıkan popüler geliştirici nihayet özlem duyduğumuz, beklediğimiz asıl Asphalt oyununu çıkardı. Asphalt 9: Legends, tam adı gibi efsane bir araba yarışı oyunu olmuş. Özenle tasarlanmış detaylı gerçek arabalar ve pistler, HDR teknikleri, muhteşem görsel efektlerle birleşince aşırı gerçekçi bir arcade yarış oyunu ortaya çıkmış. Ferrari, Porsche, Lamborghini, W Motors gibi ünlü üreticilerin gerçek hiper arabalarıyla yer çekimine meydan okumaya zorlayan şaşırtıcı güzellikte, detaylarla dolu 70 pistte yarışlara giriyorsunuz. Kariyer modunda 60 sezon boyunca tamamlanmanız gereken 800 yarış sizi beklerken, multiplayer modda 8 oyuncuya kadar gerçek zamanlı yarışma keyfini sürüyorsunuz. Yarış demişken, yeni Asphalt oyununda kontroller de elden geçirilmiş. Oyuncuların yarışa odaklanmaları için yönlendirmeyi kolaylaştıran yeni kontrol şeması yerleştirilmiş. “Ben profesyonel yarışçıyım” diyenler için de manuel kontroller mevcut oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 3.08/5 13

Oyunu OYNA

Asphalt 9 Legends Oyunu

Asphalt 9 Legends Oyunu Asphalt oyununda dünyanın en prestijli 50 arabası ile kariyer ve çok oyunculu yarışlara katılıyorsunuz. Sadece efsanelerin katıldığı zorlu yarışlara gireceksiniz, hazırlanın Mobil platformda en çok indirilip oynanan araba yarışı oyunu Asphalt’ın geliştiricisi Gameloft’tan beklediğimiz oyun nihayet geldi. Asphalt 8: Airborne sonrası farklı stil yarış oyunlarıyla karşımıza çıkan popüler geliştirici nihayet özlem duyduğumuz, beklediğimiz asıl Asphalt oyununu çıkardı. Asphalt 9: Legends, tam adı gibi efsane bir araba yarışı oyunu olmuş. Özenle tasarlanmış detaylı gerçek arabalar ve pistler, HDR teknikleri, muhteşem görsel efektlerle birleşince aşırı gerçekçi bir arcade yarış oyunu ortaya çıkmış.

Ferrari, Porsche, Lamborghini, W Motors gibi ünlü üreticilerin gerçek hiper arabalarıyla yer çekimine meydan okumaya zorlayan şaşırtıcı güzellikte, detaylarla dolu 70 pistte yarışlara giriyorsunuz. Kariyer modunda 60 sezon boyunca tamamlanmanız gereken 800 yarış sizi beklerken, multiplayer modda 8 oyuncuya kadar gerçek zamanlı yarışma keyfini sürüyorsunuz. Yarış demişken, yeni Asphalt oyununda kontroller de elden geçirilmiş. Oyuncuların yarışa odaklanmaları için yönlendirmeyi kolaylaştıran yeni kontrol şeması yerleştirilmiş. “Ben profesyonel yarışçıyım” diyenler için de manuel kontroller mevcut oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
.
İlgili Oyunlar