Panda Simülatörü 3D oyunu

reklam
3D Panda Simülatörü 3D
Panda Simülatörü 3DPanda Simülatörü 3D oyunu oyna,3D Panda Simulator da bir pandayı yaşamak için elinden gelini yapmalısın. Bir aile yapın, yavruları büyütün, görevleri tamamlayın ve panda evinizi geliştirin.Panda macera şimdi başlıyor! Ormanda tek başına yaşamak zordur, çünkü orman tehlikeli yırtıcılarla doludur. Bu nedenle, bir aile oluşturmanız, yavruları doğurmanız ve evinizi iyileştirmeniz gerekir. Ayrıca, panda çeşitli görevleri yerine getirerek diğer pandalara yardımcı olabilir. Panda Ailesi Başka bir panda bulursanız bir aile oluşturabilirsiniz. Gelecekte, karakterin gelişmesiyle, yavrular yapma fırsatı doğar. En fazla 4 genç panda sahip olabilirsiniz. Aileniz maceralarınızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca ailenizin üyelerine de dikkat etmelisiniz. Bambu toplamak ve onları beslemeyi unutmayın! Çocuklarınızı beslerseniz, bir süre sonra büyüyecek ve yetişkin pandaları olacak. Ayrıca, özelliklerini geliştirmek için eşinizi beslemeniz gerekir. Evinizin topraklarını iyileştirin Pandalarınızın başka önemli bir işi olmadığında, panda evini ziyaret edebilir. Çeşitli eşyaları satın alarak ev bölgelerini geliştirmek için bir fırsat var. Her bir öğe panda özelliklerine bir bonus verir.Panda özelleştirme Panda nın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin . Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok derileri var. Eşiniz ve çocuklarınız için derileri kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli güzel sihirli işaretler ekleyebilir veya hatta komik bir şapka giyebilirsiniz. Panda görünümünün daha hassas bir şekilde ayarlanması için başını, kulaklarını, karnını, boynunu, ön ve arka pençelerini, kuyruğunu ve gözlerini değiştirebilirsiniz. Pandalarınızı yükseltin Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve aile içindeki tüm pandaları etkileyen özellikleri bir kerede iyileştirmek için bir fırsat var. Karakterleri geliştirmeyi unutma! Görev yapmak ve bambu yemek deneyimi yaşayın. Seviye aldıktan sonra karakter, saldırı, enerji veya yaşam noktaları üzerinde harcayabilir. Hızınızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynağa sahip olmanıza olanak veren özel yetenekler de vardır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler. 5/5 1

Oyunu OYNA

Panda Simülatörü 3D

Panda Simülatörü 3D oyunu oyna,3D Panda Simulator da bir pandayı yaşamak için elinden gelini yapmalısın. Bir aile yapın, yavruları büyütün, görevleri tamamlayın ve panda evinizi geliştirin.Panda macera şimdi başlıyor! Ormanda tek başına yaşamak zordur, çünkü orman tehlikeli yırtıcılarla doludur. Bu nedenle, bir aile oluşturmanız, yavruları doğurmanız ve evinizi iyileştirmeniz gerekir. Ayrıca, panda çeşitli görevleri yerine getirerek diğer pandalara yardımcı olabilir.

Panda Ailesi Başka bir panda bulursanız bir aile oluşturabilirsiniz. Gelecekte, karakterin gelişmesiyle, yavrular yapma fırsatı doğar. En fazla 4 genç panda sahip olabilirsiniz. Aileniz maceralarınızda size yardımcı olacaktır. Ayrıca ailenizin üyelerine de dikkat etmelisiniz. Bambu toplamak ve onları beslemeyi unutmayın! Çocuklarınızı beslerseniz, bir süre sonra büyüyecek ve yetişkin pandaları olacak. Ayrıca, özelliklerini geliştirmek için eşinizi beslemeniz gerekir.

Evinizin topraklarını iyileştirin Pandalarınızın başka önemli bir işi olmadığında, panda evini ziyaret edebilir. Çeşitli eşyaları satın alarak ev bölgelerini geliştirmek için bir fırsat var. Her bir öğe panda özelliklerine bir bonus verir.Panda özelleştirme Panda nın görünümünü istediğiniz gibi özelleştirin . Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok derileri var. Eşiniz ve çocuklarınız için derileri kişiselleştirebilirsiniz. Çeşitli güzel sihirli işaretler ekleyebilir veya hatta komik bir şapka giyebilirsiniz. Panda görünümünün daha hassas bir şekilde ayarlanması için başını, kulaklarını, karnını, boynunu, ön ve arka pençelerini, kuyruğunu ve gözlerini değiştirebilirsiniz.

Pandalarınızı yükseltin Aile üyelerinin bireysel özelliklerini ve aile içindeki tüm pandaları etkileyen özellikleri bir kerede iyileştirmek için bir fırsat var. Karakterleri geliştirmeyi unutma! Görev yapmak ve bambu yemek deneyimi yaşayın. Seviye aldıktan sonra karakter, saldırı, enerji veya yaşam noktaları üzerinde harcayabilir. Hızınızı artırmanıza, daha fazla yiyecek toplamanıza, oyundaki eylemler için daha fazla kaynağa sahip olmanıza olanak veren özel yetenekler de vardır oyunoyna.tv.tr iyi eğlenceler diler.

Reklam
REKLAM
İlgili Oyunlar