Kediyi Balığa Götür 3D oyunu

reklam
3D Kediyi Balığa Götür 3D
Kediyi Balığa Götür 3DKediyi Balığa Götür 3D birbirinden zorlu labirentler içinde sevimli kediyi balığa ulaştırmaya çalışın. Bu sevimli evcil hayvan çok aç ve nefis balıkları bir güzel yemek istiyor.Üç boyutlu oyunda labirentleri akıllıca aşarak  lezzetli balıkları alın. Sevimli bir kedi yavrusunu lezzetli balıklara laşmak için 140dan fazla bulmacayı çözün.Kilit kapıları açmak için blokları itin, düğmeleri etkinleştirin, anahtarları toplayın ya da hedefe ulaşmak için teleporters ve daha fazlasını kullanın.Hepsini çözecek kadar zeki olduğunuzu düşünüyor musunuz?Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.   5/5 1

Oyunu OYNA

Kediyi Balığa Götür 3D

Kediyi Balığa Götür 3D birbirinden zorlu labirentler içinde sevimli kediyi balığa ulaştırmaya çalışın. Bu sevimli evcil hayvan çok aç ve nefis balıkları bir güzel yemek istiyor.Üç boyutlu oyunda labirentleri akıllıca aşarak  lezzetli balıkları alın.

Sevimli bir kedi yavrusunu lezzetli balıklara laşmak için 140dan fazla bulmacayı çözün.Kilit kapıları açmak için blokları itin, düğmeleri etkinleştirin, anahtarları toplayın ya da hedefe ulaşmak için teleporters ve daha fazlasını kullanın.Hepsini çözecek kadar zeki olduğunuzu düşünüyor musunuz?Her Zaman olduğu gibi, İyi Şanslar ve Eğlenin.

 

Reklam
.
İlgili Oyunlar